Mary Stayed Out All Night
Yılı: 2010
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 16

Wi Mae Ri, başarısız bir iş adamı olan babasının borçları yüzünden sürekli kaçak hayat yaşayan, neşeli, saf bir kızdır. Arkadaşlarıyla eğlenmek için bir yer arayan Wi Mae Ri arabayla bir gence çarpar. Bu genç barlarda sahne alan, oldukça popüler bir rock grubunun lideri Kang Moo Kyul'dur. İyi olup olmadığını, kendisinden şikayetçi olup olmayacağını anlamak için Moo Kyul'un peşine düşer. Dolaylı da olsa tanışmış olurlar.

Diğer taraftan babası alacaklılarından kaçarken, Japonya'da oldukça güçlü bir şirketin patronu olan eski dostu/komşusu ile karşılaşır. Mae Ri'nin babası ve arkadaşı Jung Suk bir anlaşma yaparlar. Bu anlaşmaya göre Mae Ri, Jung Suk'un genç ve yakışıklı oğlu Jung In ile evlenecektir, evlenmek zorundadır.

Bu evliliği istemeyen, anlaşmaya karşı çıkan, ömründe aşk nedir tatmamış kızımız Mae Ri, Moo Kyul'a gider ve ondan yardım ister. Bu yardım Moo Kyul'un bir süre koca rolü yapmasını kapsamaktadır.

Babası da kızını bu evliliğe razı etmek için çözüm yolu önerir. Bulduğu yol 100 günlük bir anlaşmaya dayanmaktadır. Bu anlaşmaya göre Mae Ri haftanın bir kısmını Jung In ile bir kısmını da Moo Kyul ile geçirecek ve 100 günün sonunda ne karar verirse versin herkes bu karara saygı duyacaktır.

Önceki
Önceki Konu:
Last Friends
Sonraki
Sonraki Konu:
Loving You

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: