profosyonelMiyazaki'nin NHK Profesyonel fragmanı içerisinde son filmi Gake no ue no ponyo'nun çizim çalışmaları gösteriliyor. Fragmanda Miyazaki beğenmediği çizimlerini yırtıp atıyor. Ayrıca Gake no ue no ponyo çizimlerinde suluboya ve pastel boya kullanıyor. Miyazaki, "Sasuke balığını seviyor" diyor, artık genç olmadığını ve belli bir limiti olduğunu da belirtiyor. Küçük bir kız yanına gelerek "Howl's Moving Castle animesini yaptığınız için teşekkür ederim." derken Miyazaki'nin cevabı "Önemli, değil" oluyor. Filmin ilk resmini öz olarak çizebildiğini de fragmanda söylüyor.

Profesyonel 2. fragmanında olan bu bölümde Miyazaki'nin çalışmalarını görebiliyoruz. Ayrıca 1. fragmanda da belirtiliyor.

Profesyonel'de Katsuya Kondo (Şef Animasyoncu), Noboru Yoshida (Sanat Yönetmeni), Michiyo Yasuda Renklendirme görev alıyor.

TV Japan'da Hayao Miyazaki özel bölümü 2 Nisan'da akşam 22'de, 3 Nisanda Sabah 4'te gösterilecek. Ayrıca Avrupa şehirleri için Tv Japan, 26 Mart'ta internetten JS TV'de Miyazaki'nin özel bölümünü gösterdi.

Profesyonel fragmanını izlemek için tıklayın.
Daha ayrıntılı bilgiler için Ghibliworld ve Nausicaa'dan yararlanabilirsiniz.

Kategoriler:
Etiketler:
Önceki
Önceki Konu:
Fragmanlar
Sonraki
Sonraki Konu:
Yeni Fragmanlar

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: