My Girl
Yılı: 2005
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 16
Yapımcılar: DSP Entertainment

Seol Gong Chan, Kore'deki oteller zincirinin yöneticisidir. Büyükbabası ise otellerin başkanıdır. Büyükbaba, kızının bir Japonla evlenip Japonya'da yaşamak istemesi sonucu kızını reddetmiştir, ancak kızı Japonya'ya döndüğünde büyük bir deprem sonucu yaşamını yitirir ve bu nedenle büyükbaba hayatı boyunca pişmanlık duyar.
Büyükbaba ağır bir hastalık geçirmektedir ve son isteği ölmeden önce kızından olan torununu son bir defa görmek istemesidir. Bu nedenle torunu Seol Gong Chan'dan kayıp torununu bulmasını ister. Kayıp torunu bulamamanın umutsuzluğu yüzünden tek çare yalandan bir torun bulmak olur. O sırada karşısına çıkan şirin, güzel, fakat sürekli yalan söyleyen Joo Yoo Rin ile karşılaşır ve onun bir günlüğüne sahte kuzeni olmasını ister. Fakat işler istenildiği gibi gitmez. Dedesi, torunu sandığı Yoo Rin'i görünce iyileşmeye başlar ve aynı evde yaşamasını ister. Yoo Rin'in ve Gong Chan'ın kuzeni olma durumu her ikisinde de başta sorun olmazken sonradan işler değişir ve her yalan bir çıkmaz yola sürükler. Bakalım Seul Gong Chan gerçek kuzenini bulabilecek midir?

Önceki
Önceki Konu:
Princess Hours
Sonraki
Sonraki Konu:
Wolf

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu