Naruto
Yılı: 2002
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 220
Bölüm Süresi: 23 dakika
Yapımcılar: Aniplex, Mu, Studio Pierrot, TV Tokyo, TV Tokyo Music

Ateş, toprak, su gibi olarak ayrılan şehirler kendilerini koruması için özel ninja yetiştirirler. Birçok kişi ücret karşılığında kendi istekleri doğrultusunda ninjaları kiralarlar. Naruto'nun yaşadığı yaprak köyüde ninja yetiştirmektedir. Naruto'da ninja olma yolunda ilerleyen bir öğrencidir, fakat oldukça başarısızdır, ama çok isteklidir. Başta okuldan mezun olamamasına rağmen sonradan yaptığı kahramanlıktan dolayı mezun olabilmiştir. Köyde bulunan tüm yetişkinler Naruto'dan nefret etmektedirler. Çünkü bundan uzun zaman önce 9 kuyruklu şeytan tilki (Kyuubi) tüm şehri harab edip birçok insanı öldürmüştür. Konoha şehrinin en güçlü ninjası olan 4. Hokage şeytan tilkiyi yeni doğmuş bir bebek olan Naruto'nun içine hapsetmiştir. Tüm halk onu Şeytan Tilki olarak görmektedir. Naruto bundan habersizdir. Mezun olduktan sonra ninjalar 3'er grup halinde takımlara ayrılarak chunin olabilmek için çeşitli testlere tabi tutulacaklardır. Naruto'nun grubu Sasuke, Sakura ile birlikte eğitmenleri Kakashi'den oluşmaktadır..
Kakashi takımı kendini değişik maceralarda bulur aynı zamanda bu maceralar onları geliştiriyordur. Her bir olaydan sonra Naruto ile Sasuke'nin arasındaki rekabetin yerini dostluk bağları alıyordur. Ta ki Orochimaru'nun Sasuke'nin bedenini ele geçirme planları onları zor bir duruma düşürene kadar. Naruto ve Sasuke'yi zor günler beklemektedir. Ama onların tek isteği daha fazla güçlenmek ve amaçlarına ulaşmaktır.Kageler

Her köyün, bir Kagesi vardır. Bir Kage, bir yönetici gibidir ve beş köyün beş kagesi vardır. Köylüler tarafından köyün en güçlü ninjası Kage olur. Çıkardığı emirlerle düzeni ve birliği korur.


Hokage, yaprak köyünün Kagesi'nin ismidir. Hokage'nin anlamı: Ateş gölgesi
Kazekage, kum köyünün Kagesi'nin ismidir. Kazekage'nin anlamı: Rüzgar gölgesi
Raikage, yıldırım köyünün Kagesi'dir. Raikage'nin anlamı: Yıldırım gölgesi
Mizukage, su köyünün Kagesi'dir. Mizukage'nin anlamı Su gölgesi
Tsuchikage, dünya köyünün Kagesi'dir. Tsuchikage'nın anlamı dünya gölgesi

Hokageler
1. Hokage
Adı: Bilinmiyor( Referans olarak Shodaime)
Gücü:Herkül gibi kuvvet, gizli ağaç, Jutsu'dur
Aile üyeleri: 2. Hokage (Erkek Kardeşi), Tsunade (Kıztorunu),ve Nawaki (Erkek torunu)
Öğrencileri:(Ölü) 3üncü Hokage'nin olduğu Sarutobi, Homura, ve Koharu, Hokage'nin danışmanlarıdır.
Bilgi: Altmış yıl önce, Shodaime, sağlıklı bir orman bulup bir grup Shinobi ile Konoha köyünü kurdu. Maalesef o karmakarışık çağ esnasında, o, kısaca köyü oluşturduktan sonra vefat etti.
O sonra, Orochimaru'nun, (Kyuchiyose Edo Tensei) kirli dünya yeniden dirilmesini kullanırken onu dirilttiği zaman seriye döndü, ve önceki öğrencisiyle (3. hokage) kavga etmek için zorlandı.3üncü, önceki öğretmenini durdurmak zorundaydı, ve (Fuuinjutsu Shiki Fuujin) onun kage bushinsi mühürlemek için 4üncü'nün şeytansı ruh mührünü kullandı.

2. Hokage
Adı: Bilinmiyor (Referans olarak Nidaime)
Gücü:Genjutsu, Jutsus'un su tarzı, çeviklik
Aile üyeleri: 1inci Hokage (Erkek kardeş) Tsunade (Kız yeğen) ve Nawaki (erkek yeğen)
Öğrencileri: 3üncü Hokage Sarutobi (Ölü), Homura, ve Koharu, Hokage'nin danışmanlarıdır.
Bilgi: 1. Hakage'den sonra yaprak köyünü hokage'si olmuştur. Ortak kurucudur ve ninja akademisinin kurulmasını sağlamıştır. Ninja savaşı aniden başlamıştır savaşı durdurmak ve kazanmayı garantilemek için gelecek kuşaklara bilgi vermiştir.
O sonra, Orochimaru'nun, (Kyuchiyose Edo Tensei) kirli dünya yeniden dirilmesini kullanırken onu dirilttiği zaman seriye geri döndü, ve önceki öğrencisiyle kavga etmek için zorlandı.

3. Hokage
İsim:Sarutobi
Gücü: 1,000'in üzerinde Jutsu bilgisi, zekası, çağırtmak
Aile Üyeleri: Konohamaru (Erkek torun), Asuma Sarutobi(Oğul) ,
Öğrencileri: Jiraiya, Tsunade, ve Orochimaru
Bilgi: Çok sevecen bir yapısı vardır herkes onu büyükbaba gibi görür amacı herkesi mutlu etmektir. Jiraiya, Tsunade, ve Orochimaru'nun öğretmenliğini yapmıştır."Zilleri al" oyununda öncülük yapmıştır daha sonra bu oyunu Kakashi Naruto Sasuke ve Sakura'ya denemiştir. 4. Hokage seçildikten sonra görevini bırakmıştır ama 4. hokage'nin ölümünden sonra tekrar görevine dönmüştür. Orachimaru'yu oldukça başarılı görmektedir bir gün Hokage başlığını onun alacağını düşünmüştür. Orachimaru'nun kötü niyetini görememiştir. Taaki jutsuyu kullanarak ölümsüzlük üzerinde çalışmalar yaparken yakalanınca herşey değişti.


Şehirler

Naruto'nun serisinde, 10 ülke vardır. Her ülkenin, kendi içinde saklanan köyü var. Aşağıda, her ülkenin bir haritasını bulabilirsiniz.


Ülkeler ve Köyler
* Dünya ülkesinin olduğu;Gizli kaya köyü
* Ateş ülkesinin olduğu;Gizli yaprağın köyü
* Ot ülkesinin olduğu;Gizli otun köyü
* Yıldırım ülkesinin olduğu; Gizli bulutun köyü
* Yağmur ülkesinin olduğu;Gizli yağmurun köyü
* Sesin olduğu ülke; Gizli sesin köyü
* Dalga ülkesinin olduğu; Gizli dalganın köyü
* Su ülkesinin olduğu;Gizli pusun köyü
* Çağlayan ülkesinin olduğu;Gizli çağlayanın köyü
* Rüzgar ülkesinin olduğu; Gizli kumun köyü.


Saldırı Tipleri

Genjutsu : Çoğunlukla ilizyon tekniğidir. Düşmanın kafasını karıştırarak orada var olmayan bir şeyi var göstererek rakibe saldırma tekniğidir. Oldukça etkili bir tekniktir ancak bu ilizyonu durdurmak için kendi çakrasını durdurması gerekir.
Ninjutsu: Ninjutsu tekniği kullanmak için el mühürlerini ve çakrayı iyi kullanmak gerekir. iyi bir konsantrasyon gerektirir, konsantrasyon olunmazsa bu teknik işe yaramaz, en çok kullanılan saldırı tekniğidir.
Taijutsu: Beden ve Yumruk yumruğa yapılan bir savaş tekniğidir. El mühürleri kullanılmaz, ninja onun yerine vücudunu değişik formlarda eğitir.Aynı zamanda Bloodline (kalıtımsal özellikler) da kullanabilir.Hyuuga gibi klanlar, rakibinin iç çakra kanallarını görme yeteneklerinden faydalanabilir, ve sonra akışı durdurabilir, veya onların vücudundan çakrayı bırakarak koruyucu bir engel oluşturması için Kaiten tekniğinden faydalanabilir.
Doujutsu:Beceri sanatlarının biri değildir ve göz tarafından yapılır. Kullanıcının kalıtsal özelliğinden kaynaklanır. Gözün Genjutsu, Taijutsu ve Ninjutsu yeteneklerini görme özelliği vardır. Doujutsu tekniklerini yapan insanlar, genellikle dehalardır. Doujutsu'nun ilk kullanıcıları, Uchiha klanıdır, Sharingan gözünün sahipleri.
Hijutsu :Hijutsu teknikleri, bir klandan gelen onlarla sınırlanan özel tekniklerdir, ya da onu yapabilen tek kişilerdir.
Kinjutsu:Beceri sanatlarından biri değildir. Kinjutsu veya "Yasaklanan teknikler", köy Kageleri tarafından yasak bildirilen üç ana kategoriden jutsulardır. Kinjutsu teknikleri, aşırı derecede kuvvetlidir, ve büyük zarara sebep olabilir. Eğer, yanlış kişi tarafından yapılırsa tüm köy büyük bir tehlike içinde olabilir.

Organizasyonlar

12 Gardiyan Ninja:12 Gardiyan Ninja, "Ateş ülkesinin lordu"unu korumak için seçilen 12 ninja grubudur.12 gardiyan Ninja'nın bilinmiş üyeleri, Asuma Sarutobi üçüncü Hokage'nin oğlu, ve bir rahip olan Chiriku samayı'dir.Birçok kişi "Ateş ülkesinin lordu"un, Hokage olduğunu sanmaktadır, ama Asuma, başka birisi olduğunu ima eder.
Akatsuki: Akatsuki organizasyonu, ninja dünyasınca bilinen terörist bir gruptur. Onların, henüz ne yapmak istedikleri bilinmemektedir. Ama grupta birçok S-rankından kayıp Ninjalar vardır. Onlar ilk olarak, seride Kyuubi'nin güçlerini elde etmek için Naruto'yu yakalamak için gözükür.
Konoha kitabevi: bu yerel kitabevi, onun dişi formunu daha fazla çalışmasını sağlamak için gittiği Naruto'nun favori yerlerinden biridir.
Konoha askeri polis timi: Başlangıçta Uchiha klanının ataları tarafından kurdu, Konoha askeri polis timi, şehir barışı ve yasa uygulamasını sürdürmekte sorumludur.
Konoha hastanesi: Köyde yaşayan köylülerin, Konoha hastane yardımlarının tıbbi ihtiyaçlarını karşılamak ve yaralanan ninja ve sivilleri hizmet etmek için kurulmuştur.
Gato'nun ticaret filosu şirketi: Gato, dalga ülkesinin karşısında kurulan büyük bir ticaret filosu şirketinin lideridir. Onun amacı dalga ülkesindeki ticaret filosu yollarının hepsinin kontrolüdür. Zabuza, Gato'nun çalışanlarından biriydi, ama Gato, Zabuza tarafından öldürüldükten sonra şirkete ne olduğu bilinmemektedir.
Ichiraku Ramen: Konoha köyündeki bir ramen dükkanıdır. Naruto'nun favori yiyeceğidir sık sık ramen dükkanına gidip tabaklarca ramen yediği görülmektedir..
Adam kulübü: Jiraiya ve Naruto, TsunadeYi aramak için gittiği isimsiz birşehirdeki yerdir. Naruto, Rasengan tekniğini uygularken, Jiraiya buraya gelerek kadınlarla ilgilenmektedir.
Yamanaka çiçek dükkanı: Ino ve onun ebeveynleri tarafından işletilen bir çiçek dükkanıdır. Hiçbir şey bu dükkanın hakkında çok önemli yoktur. Konoha köyünde bulunmaktadır


Jutsu Mühürleri

Ninjaların 12 tane kullandığı jutsular vardır. Her el kombinasyonu birbirinden birbirinden farklıdır. Her hayvan Çin Burçlarında yer almaktadır.

Bölüm Başlıkları:

1. Enter! Uzumaki Naruto
2. I am Konohamaru!
3. A Rival!? Sasuke and Sakura
4. The Trial! Survival Training
5. Failure? Kakashi`s conclusion
6. Important Mission! Super Trip to the Wave Country!
7. The Assassin of the Mist!
8. Decision Sworn on Pain
9. Kakashi the Sharingan User
10. The Forest of Chakra
11. The Country where the Hero existed
12. Battle at the Bridge! Zabuza once again!!
13. Haku`s Master Technique. Mirror of Ice Crystals.
14. Number One in surprising People, Naruto joins Battle!
15. The Battle with Zero Visibility, the Sharingan Destroyer
16. The Released Seal
17. The White Past, The Secret Feelings
18. A Tool known as a Ninja
19. Zabuza disperses into the Snow ...
20. Enter the New Chapter! Its the Chuunin Exam
21. Identify Yourselves! The Powerful Enemies That Have Arrived!
22. Energy, 120 percent! A modern and rock challenge!
23. Defeat the Rivals! All Nine Rookies have Assembled
24. I Fail Already? The Extremely difficult 1st Exam
25. An off-the-cuff match! The 10th question that we must hold out on.
26. Must See! Report before the Forest of Death! This is the Leaf School Newspaper!
27. Second Exam starts! Everyone around us is an enemy
28. Eat or be eaten! Naruto becomes bait.
29. Naruto Strikes Back! Im Not Going to Run Away!
30. Revive, Sharingan! Finish Move. Fire Element, Dragon Fire Technique
31. Super Eyebrow Platonic! I Will Protect You to the Death!!
32. Sakura Blooms! The Back of Determination.
33. The Ultimate Formation! Ino Shika Chou!!
34. Akamaru surprised! Gaara`s Exceptional Ability.
35. Absolutely No Peeking! The Secret of the Scroll
36. Replication Match! I`m the Main Character!
37. Second Exam Completed! All of Them are Here, the Rookie Nine!
38. Those Who Pass Cut Down to Half?! It`s an Unexpected Fight!!
39. Super Eyebrows Jealous! [Lion Combo] is born!
40. A Touch-and-Go Situation! Kakashi vs Orochimaru
41. Rivals Clash! The Hearts of the Girls are in Serious Mode
42. The best battle is alright, damn it!!
43. Shikamaru Staggers!? Female Ninja`s Heated Battle.
44. Akamaru Joins the Fight!! Which One Will be the Underdog?
45. Hinata Blushes! The Crowd Open Their Mouths Wide, Naruto`s Trump Card
46. Byakugan Unleashed!! The Shy Hinata`s Daring Determination!
47. In Front of the Person I Admire!!
48. Gaara Crushed!! It`s Youth! Power! And Explosion!
49. Hot-blooded Dropout! Finally Unleashed, the Forbidden Master Move!
50. Rock Lee! This is how a man lives
51. Shadow Moving in the Darkness! Crisis Approaching Sasuke!
52. Ebisu Returns! I will not allow Shamelessness
53. Hey, stop for a second! Pervert-Sennin appears!
54. Taught Directly from the Perverted Hermit, It`s the Summoning Technique!!
55. Painful Feeling, A Single Flower With Wish
56. Life or Death!? Mastering the Move is Life Threatening!
57. He Flew! He Jumped! He Sank! Enter The Frog Boss!!
58. The Evil Hand Sneaks Up! Hospital Room Targeted
59. Furious, Intense Chase, and Aggressive Dash. The Main Matches Begin!
60. Byakugan VS Shadow Replication! I Will Win!
61. No Blind Spot, The Other Absolute Defense
62. Dropout`s Hidden Power
63. Disqualified?! Danger! Moving Ahead of Schedule! The Main Tournament with Troubles!
64. The Clouds are Nice... The Guy With No Interest
65. Clash! The Moment Konoha (Leaf) Dance and Sand Wriggles!
66. The Man Who Called Upon The Storm!! Sasuke`s Fuzzy Eyebrow Style Combat Move!
67. I Wasn`t Late for Nothing! Ultimate Move. Chidori Revealed!!
68. Destruction of Konoha Commenced
69. I`ve Been Waiting For This! It`s an A-Rank Mission!!
70. Coward Number 1. It`s Troublesome, but I`ve Got to Do It!!
71. Absolutely Incomparable! A Hokage-Level Battle
72. The Hokage`s Mistake. The Real Face Under The Mask
73. Forbidden Master Technique! Shiki Fuujin
74. Astonishment! Gaara`s true character.
75. Exceeding the Limit... Sasuke`s Decision!
76. Assassin Under the Moonlight
77. Light and Darkness. The Name Gaara
78. Explosion! This is the Naruto Ninpocho!!
79. Go over the limit!. Light and Shadow '
80. Third, Farewell Forever......!!
81. Return of the Morning Mist
82. Sharingan vs. Sharingan
83. Ohh, Noo! Jiraiya`s Women Trouble, Naruto`s Misfortune
84. Conjure Chidori. Howl Sasuke
85. Foolish Little Brother. Hate Me, Detest Me!
86. Training Commences. I Swear I`ll Become Stronger!
87. Guts!!! Pop, Water Balloon!
88. The Konoha Mark and Forehead Protector
89. Ripple
90. Anger Explosion! Unforgivable
91. The First Hokage`s Inheritance. The Necklace hat Calls Upon Death
92. Yes or No! Tsunade`s Answer
93. Negotiation Breakdown!!
94. Eat it! Rasengan of Anger
95. Fifth Hokage, Battle With Her Life!
96. The Battle of a Three-Way Deadlock
97. Naruto`s Strange Hot Springs Side Trip
98. Quit Being a Ninja! Tsunade`s Notice
99. The One Who Inherits the Will of Fire
100. The Hot Blooded Teacher and His Student`s Bond. The Time a Man Must Abide to His Way of the Ninja
101. I want to see, to know, to make sure: Kakashi-sensei`s uncovered face
102. New Mission Has Arrived, Save Justice, Human Hearts, and the Country of Tea!
103. Naruto Sunk!? The Big Ocean with a Swirling Plot
104. Run, Idate! The Stormy Trouble-Filled Nagi Island!!
105. Almost to the goal! A Thunder Roaring Big Battle
106. Will You Make It, Idate! The Never-Give-Up Last Spurt!!
107. I Want to Fight You! Finally Clashed, Sasuke VS Naruto
108. The Unseen Crack
109. The Invitation From The Sound
110. Complete! The Iron Wall Formation
111. Touch ~Sound Four`s Capabilities~
112. Suddenly a Fight Among the Group!? Shikamaru`s Squad in Big Danger.
113. Full power opening! Burning Chouji
114. Good bye, friend...! Even so, I believe.
115. Your opponent is me!
116. 360 Degree Field of Vision, Byukugan`s Blind Spot
117. Reason Why I Cannot be Defeated
118. Get back! The container that didn`t make it in time
119. Mistake! A new enemy
120. Roar! Howl! The Ultimate Tag
121. Our Separate Battles
122. Fake! Shikamaru The Man, Who Bets on The Revival of The Dead.
123. Konoha`s Green Beast Appears
124. The Beast Explodes! Burst, Blow, and Break Through
125. Allies of Konoha! The Shinobi of the Sand!
126. Showdown of the strongest! Gaara vs. Kimimaro!!
127. Determination for One Blow! Dance of The Seeding Ferns
128. Unreachable Outcry
129. Itachi and Sasuke. An existence too far apart.
130. Father and Son. The Cracked Family Crest
131. Enlightenment. The secret of Mangekyou Sharingan.
132. Close Friend!
133. Tearful Yell! You are my Friend.
134. Concluded in a rain of tears
135. The Promise That Couldn`t Be Kept
136. Infiltration investigation?! A super S-Class mission has finally arrived!
137. The town of outlaws. The shadow of the Fuuma Clan.
138. A pure betrayal. A fleeting wish.
139. Terror! Orochimaru`s Mansion
140. Two Heartbeats, Kabuto`s Trap
141. Sakura`s Decision
142. Three Villians of the Strictly Guarded Facility
143. Run Tonton! We`re counting on your nose
144. Rebirth of the Three Man Team, Two People and One Animal
145. Explosion! New Formation InoShikaChou
146. Leftover Ambitions Orochimaru`s Shadow
147. Confrontation of Fate! You Will Not Defeat Me
148. Even Akamaru is Jealous his Searching Ability! Search for the Phantom Bikouchuu!
149. How is it Different? Don`t all bugs look the same!?
150. Deceive, Confuse and be Deceived! The Grand Bug Battle
151. Blazing Byakugan! This is My Way of the Ninja
152. The Funeral March Towards Those With life
153. Reach your Heart! Fist of Love
154. Byakugan`s Natural Enemy
155. The Creeping Dark Clouds
156. Raiga`s Counterattack!
157. Run! It`s the Curry of Life!
158. Everyone come with me! The Survival Scheme of Sweat and Tears
159. Enemy or Ally!? The Bratty Bounty Hunter
160. Will We Take It or Will It Be Taken From Us!? The Okay Temple`s Battle
161. A Welcome Visitor Arrives The Green Beast? The Carnivore? ...The Welcomed Beast?
162. A Slow, White Warrior
163. Strategist: Koumei`s Schemes
164. The Helper Who Came Too Late
165. Naruto`s Death
166. Time is stopped
167. White Heron`s Flapping Wings of Time
168. Burn Zundou! Mix, Stretch and Boil it up!
169. Remembrance, The lost page
170. Impact, The closed door
171. Sneaking, The planned trap
172. Despair, The broken heart
173. Sea Battle, The released power
174. NO WAY! Celebrity Ninpou: Jutsu of Gold Element
175. Dig Here! Woof! Woof! The Search for Buried Treasure
176. Zigzag running ! Chasing, being chased, making a mistake
177. OH?! Please, Mister Postman.
178. Encounter, The Boy Named `Hoshi`.
179. Natsuhiboshi (Summer days star), Remembered Lullaby
180. Secret Technique, Compensation of Peacock Mysteries.
181. Hoshikage, The Buried Truth.
182. Meeting again, It`s Time to Leave
183. Enhance the Star`s Brilliance
184. Inuzuka Kiba`s Lo~ng Day
185. A legend has existed in Konoha
186. Laughed SHINO
187. Business Starting!! Konoha House Moving Center
188. Mysterious! The Pursued Peddlers
189. Underwater! An Inexhaustible Amount Of Ninja Weapons
190. Byakugan Saw It! The Magnet User`s Blind Spot
191. Sentence of Death "Cloudy and Sometimes Clear"
192. Ino screams! Chubby Paradise
193. Viva, Training group challenge
194. Grotesque, The cursed ghost castle
195. "The Third Great Beast, The Greatest Rival"
196. Clash of Tears! Hot Blooded Teacher and Student Showdown
197. "The Konoha 11 All Assemble"
198. Anbu gives up, Naruto's memory
199. Out of focus, The seen target
200. Active on Duty, The Strongest Helper
201. Multiple Traps, Countdown to Collapse
202. Today`s Announcement! Top 5 Battles with Sweat and Tear
203. Kurenai's Decision, Team 8 Left Behind
204. Yakumo targeted, Sealed abilities
205. Kurenai's top-secret mission~ A promise with the Third
206. Genjutsu or Reality? Those Who Control the Five Senses
207. Power that should have been sealed
208. Rare artifact, The importance of the Beauties of Nature
209. "The Enemy 'Shinobazu'"
210. Forest of Perplexity
211. Memories of Fire
212. The Respective Road
213. Lost Memories
214. Recovered reality
215. A past I want to erase
216. The craftsman goes out - The targeted Shukaku
217. The Sand`s allies - The Leaf`s shinobi
218. The Sealed Sand Water Tiger`s Counterattack
219. The Revived Ultimate Weapon
220. Going on a Journey

Yapılan Yorumlar

mgrkanna
mgrkanna09 Kasım 2007

bu anime kelimenin tam anlamıyla bir şaheser...mangayı okuyanlar da kesinlikle takdir edecektir...tavsiyem 135 ten sonra ''bu da baydı be!'' demeyip dişinizi sıkmanız..naruto shippuuden de bu sabrınızın karşılığını alacaksınız..

broflovski
broflovski25 Ocak 2008

isi gücü bırakıp bilmem kac saat oturup izledigim yegane anime. hatta bi ara öyle etkisindeydim ki cakraları ogrenip meditasyon kasmıstım:)
135e kadar izleyip sonra mangaya gecmeli bence. ama 217-220 arası gaara cosuyor o kısıma da bakmalı

samira
samira31 Ocak 2008

Süper bir anime bu japonlar ne yapıcağını iyi biliyor oturup sasunun saku ve narutonun resimlerini çiziyorum.Aşırı bağımlılık yaptı bendee izleyin derim.

Kara Kedi
Kara Kedi07 Mart 2008

Günde 40(yazın) bölüm fln rahaça izleyebildiğim bir anime.

redkit
redkit16 Ağustos 2008

Anime dünyasına adımımı atmama vesile olmuş, yaratıcı beyinlerin hayat verdiği süper anime.
Tabi fillerlar olmasa, hayat daha bi güsel olacaktı o ayrı.

usagi_sasuke
usagi_sasuke28 Ağustos 2008

ben çok beğeniyorum şimdiye kadar 100 falan bölüm izledim...sasukeye aşığım :Dçok yakışıklı biri...karakteride çok qüzel... narutoyla arkadaşlıklarınada bayılıyorumm...mutlaka izleyinnn:D:D:D...

Kuronuma Sawako
Kuronuma Sawako03 Eylül 2008

ya redkit ve usagi sasuke bende anime dünyasına adımımı narutoyla attım yani sasuke geçen yazdan beri ölüp bitiyorum çocuktan vazgeçemedim vede sakurayla çok yakışıolar bence sasukede sakurayı sevio ama sölemi abisi çok gıcık eğer ailesini öldürmeseydi sasuke dışına açık ve sakurayı sevdiğini sölerdi ama sasukeye içine kapanıklılık yakışıor

Kuronuma Sawako
Kuronuma Sawako03 Eylül 2008

aynen samira bende resim çiziyorum

Kuronuma Sawako
Kuronuma Sawako03 Eylül 2008

ya arkadaşlar harbi harbi haklısınız

sasukelove
sasukelove13 Eylül 2008

bende bayılıyorum sasukede çok yakışıklı ve cool ama sakurayı pek yakıştıramıyorum

girdap
girdap14 Eylül 2008

bir haftada 50 bölüm izlediğim bu yüzden geometriden kalmama sebep olan anime

cheeng1905
cheeng190501 Ekim 2008

ben suan 120. bölümdetyim fakat mangasını arıyorum yardımcı olun lütfen..:D özel msj ile

ssn_burcu
ssn_burcu03 Ocak 2009

bn sasukeye gıcık oluyorum bir aralar hayranı olsamda....ama shippuudende sai den daha iisi oLamaz sasuke orda daha cool ve yakışıklı...

mkrp
mkrp13 Mart 2009

bn 161. bölümde dahil olmak üzere gerisinin altyazılısını bulamadım yardım ederseniz sewinirim

gencosman
gencosman04 Ekim 2009

cok gusel bır anıme ozellıklede shıpuuden gercekten ızlemeye deger..ama ben ana karakterı hem guclu hemde salak etmelrıne gıcık oluyor.bı bu anımede bıde slam dunk ta bu olaya gıcık oldum ya

yetsah
yetsah15 Kasım 2009

bu animeye bayılıyorum ama çoğu bölümünün türkçe altyazılısı yok yada var ama bende açılmıyor :(

mikannakusoa
mikannakusoa12 Aralık 2009

bu animenin hastasıyım shippuden de müthiştir özellikle shippudende ki137. ve 138. bölüm sasuke ile itachi nin kavga bölümü inanılmaz süper ötesi

kaptan kusto
kaptan kusto11 Ocak 2010

naruto harika

siralucard01
siralucard0112 Haziran 2010

yaw ben bunu ne şekilde olsa izlicem ama ya bölümlerin hepsini açmıo yada yada sadece ingilizce ve japonca oluo x( bana yardım etseniz :((

sankiyiz
sankiyiz08 Şubat 2011

harika hastasıyım narutonun

sad eyes
sad eyes19 Mart 2011

:D söylecek söz yokki süper bir anime yeni bölümleri her hafta ayrı heyecanla bekler olduk :D annemi bile alıştırdım :DDD kakashi'yi çok beğeniyorum karakter olarak çok sakin, kararları çok tutarlı ve fikirleri tartışılmaz....

safa
safa11 Nisan 2011

ya ben daha narutonun 115. bölümündeim narutonun çıktığını bilmiodum daha yeni başladım ama yinede hastasıyım

Sasuemre
Sasuemre17 Nisan 2011

gerçekten müthiş derecede bi anime son derece özenle hazırlanılmış ve yapılmış

Mr.Brightside
Mr.Brightside30 Eylül 2011

Çok ilginç bi!şeye benziyor , biraz avatara kaçmış gibi.

emre_23
emre_2325 Aralık 2011

ya arkadaşlar şu anda nerede yayınlanıyor öğrenebilirmiyim ben bu animeye bayılıyorum cevap yazarsanız bayılırım

Uchiha Izuna
Uchiha Izuna27 Temmuz 2012

animez televizyon kanalında akşam 20:00'da izleyebilirsiniz

4EverYoung2Life
4EverYoung2Life07 Ağustos 2012

Arkadaşımın dediği gibi Kidz-Animez kanalında saat 21.00'da var.Saat 23.00'da tekrar bölümü var.Ben de Naruto'yu çok seviyorum,Gaara hayranıyım :)

ynskjc
ynskjc17 Eylül 2012

1.numaralı anime en iyisi naruto,naruto shippuuden süper... ayrıca tanıtım da güzel olmuş emeğine sağlık.

MayheM
MayheM11 Kasım 2012

tek kelimeyle harika bir anime izlemeyen kalmasın !

kamershine
kamershine14 Aralık 2012

Aşırı derecede bağımlılık yapar :)

O'clock
O'clock21 Şubat 2013

Mangasını da takip ettiğim nadir serilerden biri *-* iyi ki izlemeye başlamışım sevdiğim karakterlerin yarısı bu seriden Kakashi,Naruto,İtachi,Hinata,Konan vs tavsiye ederim güzel olduğu kadar da özeldir ^^"

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: