Orthros no Inu
Yılı: 2009
Türü: Film

Takizawa Hideaki ve Nishikido Ryo gibi iki ünlü sanatçıyı bir araya getiren yapım, bir birleriyle hiç karşılaşmamış iki adamın hikayesini anlatıyor.

Bir polis dedektifi olan Nagisa Hasabe (Asami Mizukawa) gizli bir görevde kimliğini ortaya çıkarır. Durum çok kötüdür ama bilinmeyen bir adam gelir ve gizemli bir şekilde dedektife saldıran herkesi öldürür, üstelik sadece bir dokunuşla.

Günler sonra, çok iyi kalpli bir öğretmen olan Ryosuke (Nishikido) polise "şeytanın elleri"ne sahip olduğunu iddia ederek teslim olur. Söylediğine göre, suçsuz insanları sadece dokunuşuyla öldürmektedir. Nagisa delil yetersizliğinden onu hapise atmaz, ancak onu araştırmaya başlar. İpuçları ararken, Shinji isminde bir mahkumla (Takizawa) tanışır. Bu mahkum, korkunç bir cinayetten içeri alınmıştır. Ancak iddia edilene göre Ryosuke'ninkine çok benzer - ama bir o kadar da farklı - bir gücü vardır. Bu şeytani adam, "Tanrı'nın elleri"ne sahip olduğunu iddia etmektedir, ki bu eller her türlü acı ve hastalığı iyileştirebilmektedir.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: