Ozuma
Diğer İsimleri: Ozma
Yılı: 2012
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 6
Bölüm Süresi: 25 dakika
Yapımcılar: GONZO, LandQ Studios

Güneş bazen şefkatli bir anne gibi dünya üzerine yaşam getiriyor. Bazen de gaddar bir baba gibi çile çektiriyor. Bu felaketler dünya yaratıldığından beridir devam etti ve ediyor. Topraklar kurudu ve okyanuslar yok oldu. Uçsuz bucaksız kum denizleri oluştu. Canlıların pek çoğu yok olma tehlikesi içerisindeyken bazı canlılar ise bu kum denizinde yaşamak için elinden geleni yapıyor.

Bir tutam yeşillik bile olmayan sonsuz bir kum çölünde Sam Coyne adlı genç, motorsikleti ile bir şey ararken bir kızın Theseus Kum Destroyeri tarafından takip edildiğini görür. Tam bu sırada çöl balinası Ozma ortaya çıkar ve Sam kendi arayışından vazgeçerek Maya adındaki bu kızı kurtarır. Sam, Maya'nın bir suçlu olup olmadığını bilmeden onu kendi grup merkezine götürür. Ancak onu takip edenler Maya'nın peşini kolayca bırakmayacaklar gibidir.

Peki Sam'in aradığı şey neydi? Çöl balinası Ozma... Ama neden?

Önceki
Önceki Konu:
No. 6
Sonraki
Sonraki Konu:
Norageki!

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: