Paprika
Yılı: 2007
Türü: Film
Yapımcılar: MADHOUSE

29 yaşında bir terapist olan Dr. Atsuko, 18 yaşında güzel, korkusuz kodadı Paprika olan kimliği ile nevrozlu kişilerin bilinç altlarına girerek onlara yardımcı olur.

Dr. Atsuko'nun laboratuvarında zeki bilim adamı olan Dr. Tokita psikolojik rahatsızlıkları tedavi edebilen çok güçlü "DC-MINI" adlı bir alet geliştirmiştir. Aletin özelliği insanları onlar uykudayken bilinçatlarına girerek psikolojik rahatsızlıklarını kontrol edebilme ve iyileştirmedir. Bu çağır yaratan alet birgün çalınır ve aynı zamanda laboratuvarda asistan olan Himura'da yok olmuştur. Atsuko ondan şüphelenmeye başlar. Laboratuvardaki asistanlar ve çalışanların şizofren olduğunu ve değişik beyin rahatsızlıklarına yakalandığı görülür. Sonra bu aletin aynı zamanda insanların beyinlerini yok etme içinde kullanılabilecek, çok tehlikeli bir alet olduğunu bilmektedirler. Kötü niyetli insanların eline geçerse farklı amaçlar için kullanılacaktır. Şimdi tek korkuları bu aletin kötü niyetle kullanılmamasıdır.


Trailerini izlemek için tıklayın

Önceki
Önceki Konu:
Malice@Doll

Yapılan Yorumlar

Moonlight
Moonlight15 Ağustos 2007

Daha yeni izlemeye fırsat buldum. Görüntü kalitesinin cam gibi olması daha bir zevk katıyor :) rüya ile gerçeklik arasındaki birleştirmeler gerçekten çok müthişti. Elinizde bulunması gereken bir film ;)

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: