Paradise Kiss
Diğer İsimleri: Cennet Öpücüğü
Yılı: 2005
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yapımcılar: Aniplex, Dentsu, Fuji TV, MADHOUSE, Shoudensha, Studio Twinkle, Yazawa Ai

Yukari adlı liseli genç kız okula her gün düzenli olarak gidip gelen ve ailesinin sözünü dinleyen sıradan bir öğrencidir. Tam da kendi yaşamının nasıl gideceği hakkında sorular üzerine düşünürken, Paradise Kiss adı altında toplanan bir grup moda tasarım öğrencisi ile karşılaşır. Bu grup yakında düzenlenecek moda gösterisi için Yukari'yi modelleri olarak seçtiklerini söylerler, çünkü Yukari, aradıkları modele tıpatıp uyuyordur. Yukari ilk başta bu tuhaf grubun teklifini kabul etmez, ama sonradan gruptaki kişileri tanıdıkça onların iyi olduğunu anlar ve modelleri olmayı kabul eder. Yukari, Paradise Kiss grubundakilerle arkadaş olunca onların ideallerini ve rüyalarını izlerken ki tutku ve şevkini gördükçe kendi yaşamındaki gerçek rüyalarını gerçekleştirmek için çabalamaya başlar. Bu sırada da grubun lideri olan George'dan Yukari hoşlanmaya başlar.

Bölüm Listesi:

01.Atelier
02.Illumination
03.Kiss
04.George
05.Mother
06.New World
07.Butterfly
08.Tokumori
09.Designer
10.Rose
11.Stage
12.Future

Önceki
Önceki Konu:
Ichigo 100%
Sonraki
Sonraki Konu:
Angelique

Yapılan Yorumlar

remstan
remstan23 Ocak 2010

İzlediğim güzel animelerden biri. Karakter tasarımları çok başarılı, konu itibariyle de her bölümde değişen giyim stilleri de çok güzel. Benim gibi romantik anime severlere kesinlikle tavsiye ederim.

jingjing
jingjing20 Nisan 2010

eğer nana türü çizimlerden hoşlanıyorsanız bu da hoşunuza gider. şahsen ben müzikleri olsun çizimi olsun bu animeyi beğendim .

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: