Princess Army
Diğer İsimleri: Princess Army -Wedding Combat-
Yılı: 1992
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 2
Yapımcılar: ANIMATE, Animate Film, J.C.STAFF, MOVIC, Mu, Sony Music Entertainment

Aida kendisini sarhoş birinden kurtaran judocu bir çocuktan etkilenir ve onun gibi bir dövüşçü olmak ister ve ayrıca onu bir gün sırtındaki yaradan tanıyacağını umut eder. Başka bir liseye transferi çıkan ve o lisede kendisini kurtaran genç ihtimali olan iki judocu ile karşılaşır...

Ancak Aida'nın tek bir sevdiği olmasına karşın bir çok kişi Aida'yı sevmektedir ki acaba Aida'yı seven erkekler sonunda Aida için ne yapacaklardır.


Aida -> Tek umudu birgün kendisini kurtaran çocuğu bulmaktır. Utangaç, cesur ve güçlü bir yapıya sahiptir. Judoda oldukça ustadır. Artık neredeyse onu yenemeyen erkekler vardır. Aida'nın hoşlandığı tek çocuk Yuyu'dur ama bunu dışa vuramaz. Bir de çocukluk arkadaşı vardır. Adı Hajime'dir. Bir de Piyano çalan Shinobu adlı çocuk ile de arkadaştır.

Yuyu -> Aida'dan hoşlanan ama bunu bir türlü ona söyleyemeyen hırçın bir delikanlıdır. Biraz düşüncesizce hareket eden ve Aida'yı her fırsatta gıcık etmesini başarabilen bir çocuktur. Hajime'nin kendisini yenmesi dolayısıyla bir hırs yapmıştır. Onu yenmek için hergün dojo dışında da çalışmaya başlamıştır.

Hajime -> Karizmatik, etkileyici ve havalı bir kişiliği vardır. Aynı zamanda güçlüdür ama Aida'yı bir türlü yenemez. Çünkü hem buna izin veriyordur hem de zaten Aida, ondan daha güçlüdür. Kendisi ne kadar uzun olsa da. Aida'dan hoşlanmaktadır ama bunu en çok birbirleri ile çok samimi oldukları için yapabiliyordur. Aslında en büyük hayali Aida'yı ne olursa olsun korumaktır.

Shinobu -> Sessiz, sakin ve bir sanatçı ruhuna sahiptir. Hiç bir şekilde Aida'ya herhangi bir hissini göstermiyordur ama içten içe de Aida'dan hoşlanmaktadır.

bölümlerin her biri 26 dk

Yapılan Yorumlar

Begüm
Begüm06 Haziran 2008

gerçekten çok güzel bi anime, benim çok hoşuma gitti, kızın etrafındaki bütün erkeklerin bu kıza aşık olmaları ve ortaya çıkan olaylar çok komikti ama sonu bu animeyi pek bitmiş gibi gösterdiği söylenemez, bence asıl olaylar orda başlıcaktı.D

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu