Romantic Island
Diğer İsimleri: Romaentik Aillaendeu
Yılı: 2008
Türü: Film
Bölüm Süresi: 100 dakika
Yapımcılar: Story Factory

Kore'de yaşayan bir grup insanın çeşitli nedenlerden dolayı Filipinler'e gitmesiyle başlar hikâye...

İlk çift orta yaşlı bir çifttir. Karı koca evlendiklerinden beri seyahate çıkmamışlar ve ilk denizaşırı seyahatlerini bir anda kocasının isteğiyle yapmaya karar vermişlerdir. Kocanın bunu yapmasının sebebi ise beyninde bir tümör olduğunu öğrenmesi ve bu tatilde kendini öldürerek sigorta parasını arkasında ailesine bırakmak istemesidir. Tabii karısı tüm bu olanlardan habersizdir.

Markette çalışan Jung-Hwan, Filipinler'de yaşayan arkadaşından bedava bir bilet alır. Yetenekli olmasına rağmen iş mülakatlarında bir türlü kendini beğendiremez ve kız arkadaşınında onu terketmesi üzerine iyicene kendini kötü hisseder ve arkaşından gelen davet kabul eder. Havaalanında ise Kore'nin ünlü pop şarkıcılarından biri olan Yu Ga-Young onun telefonunu kullanmasıyla Jung-Hwan şaşırır. Ga-Young'un ise bu ani tatile çıkmasının sebebi aşırı iş yükünden dolayı kendini baskı altında hissetmesidir.

Soo-Jin, ailesinin karmaşa dolu yaşantısından az da olsa kurtulmak için arkadaşının desteğiyle tüm tasarrufunu kullanarak Filipinler'e tatile gider. Otel'de Koreli olan Jae-Hyuk ile tanışır. Başarılı bir iş adamı olan Jae-Hyuk ise aile meseleleri ile ilgili buraya gelmiştir. Ona uzun zamandır yabancılaşan babasının burada yeniden eski sevdiği kadınla evlenip ölmesi üzerine kız kardeşi ile zoraki de olsa karşılaşır.

Önceki
Önceki Konu:
City of Glass
Sonraki
Sonraki Konu:
Naked Kitchen

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu