Saint Beast
Yılı: 2003
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 6
Yapımcılar: KID, Tokyo Kids, Wonderfarm

Meleklerin gardiyanı insanların dünyasına indiler.Bununla beraber burada bulunan ruhları hisseden bir hayvan şeytan vardır.

4 Tanrı'nın hayvanı, ulu hayvanlar (Blue Dragon/Seiryuu-Gou, Green Snake/Genbu-Shin, Red Pheonix/Shujaku-Rei, White Tiger/Byakko-Gai) bu olayı çözmeye koyulurlar.Koruyucu melekler kurtarmak için girişimde bulunurlar, şeytan hayvan ruhların ne-nasıl olduğunu anlarlar.

Dünyadaki , Bu gözden kaybolmaların arkasında sebep ne olabildi? Nasıl aziz hayvanlar, kötü hayvanlara ait ruhla savaşırlar? Ve , plan altta bulunan bütünüyle Bu olayların türü ne ?

Bir, dişi taraftarlar için görmesi gereken , animenin kaliteli yanları; güzel karakterlerin görünüşü, Muhteşem savaşlar , dünyanın kolayca anlaşılabilir bir görünüşü , karizmatik karakterleri, her yeni bir olaylar ile birlikte süren bir seri.Bölüm Listesi:

1.Descend On The Surface
2.Ill-Tempered Angel
3.Unforgivable Desire
4.Treachery Of The Fallen Angels
5.Guardian Angel`s Trap!
6.For Whose Sake...

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: