Sakura Wars the Movie
Yılı: 2001
Türü: Film
Yapımcılar: Kadokawa Shoten, Production I.G

Sen, Ogami Ichirousun, 1920'in Japonyası'nda ciddi, düz yer-bağlanan bir deniz bayrağı. Bir gün, Ogami, "Kagekidan" (Tei Koku Kagekedan) seçkin tabakaya esrarengiz bir transferi ordunun dalına alır, onun, almak için heyecan verildiği bir şeref. Ama onun, vardığı zaman, o, onun tayininin, imparatorluğa ait opera binasında teşrifatçının bazı türü olmak için adil olduğunu bulur, ve onun işçi arkadaşlarının hepsi, operanınkidir, çekici, genç, bütün-dişi atıştır. Yoksul Ogami sadece, onun ülkesini korumayı istedi, opera binası için biletleri damgalamaz, ve dehşet verici bir şekilde üzgündür, o, gerçeği öğreninceye kadar: Opera binası, sadece deneysel, buhar-güç sağlanan mechsi kullanan Japonya'nın en üst gizli askeri ünitesi için bir örtüdür! Bunları mechse götürmesi için senin işinin olduğu onunki, operanın şirin genç atışı ile kullandı, hükümeti devirmeyi isteyen kötü ruhların siyah-büyü-kullanan bir ordusuna karşı muharebeye.

Bu, başlangıçta bir SEGA Satürn oyunudur, ama şimdi PC'de hem de müsait. Bu oyunun, öyle popüler olduğundan beri, o, hem de bir OAV Anime dizisine dönmüş oldu! Sakura, 2 ve 3 savaşır, oyun dizisinden en son devamları, yakında SEGA Dreamcast'ta bırakıldı. Sakura, savaşır, 4, SEGA Dreamcast'ta (Muhtemelen bazı diğer kürsüler de) yakında bırakılmak için programlanır!

Önceki
Önceki Konu:
To Heart
Sonraki
Sonraki Konu:
Pretear

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: