Secretly Greatly
Diğer İsimleri: Covertness, Eunmilhage Widaehage
Yılı: 2013
Türü: Film
Bölüm Süresi: 124 dakika

Won Ryu-Hwan, Kuzey Kore Özel Kuvvetler birliğinde 5446 olarak bilinen bölümün en iyi askeridir. 5 dil bilmesinin yanında harika bir ölüm makinesidir. İki yıl önce casus olarak Güney Kore'ye gitme emri alır. Görevi gereği düşman ülkesine geldikten sonra yaralı bir haldeyken yaşlı bir kadın tarafından bulunur. Yaşlı kadın bir bakkal işletmektedir ve bu zavallı adamı işe alarak ona yardım etmeye çalışır. Won Ryu, kendi adını Bang Dong-Gu olarak değiştirmiştir ve kişiliğini de ahmak ve zihinsel engelli biri olarak göstermiştir. Geldiği küçük kasabadaki herkes onu ahmak biri olarak görürken bir yandan da sevmektedir. Yaşlı kadın ise ona ayrıca kalacak bir yer vererek onu ikinci oğlu gibi görmektedir.

Yıllar geçer ve iki yıl sonra kendi ülkesinden bir casus onun yaşadığı bölgeye yaşamaya gelir. Lee Hae-Rang adındaki bu casus ise kendine rock yıldızı görünümü verir, ancak gitar çalmayı bile bilmiyordur. Dong-Gu daha bu casusun neden geldiğini tam anlamamışken diğer bir casus olan kendisinden yaşça küçük olan Ri Hae-Jin'de onlara katılır. Kendini bir öğrenci gibi tanıtır, ama aslında görevi başkadır. Bu üç casus düşman bölgesinde kendilerine verilecek olan görevleri beklerken yaşadıkları bölgedeki insanlarla olan ilişkileri de onları etkilemektedir.

Önceki
Önceki Konu:
Ore Ore

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: