Shin Angyo Onshi
Diğer İsimleri: Phantom Master - Dark Hero From Ruined Empire
Yılı: 2004
Türü: Film
Yapımcılar: Bandai, Character Plan, Hakuhodo, Hakuhodo DY media partners, Klock Worx, OLM, Shogakukan, Shogakukan Productions, Sojitz, to max, TV Tokyo

Munsu adındaki bir savaşçı günlerce çölde başıboş dolaşır. Jushin tarafından sır ajanlığı yokedilmiştir. Hayatını Monryon adındaki genç bir adam kurtarır. Monryon'nun nişanlısı Chunhyan kötü Lord Byonand tarafından esir tutulmaktadır. Munsu Sarinjas tarafındna kötü bir şekilde yaralanmıştır. Karşısına çölde bir canavar çıkar çabuk düşünen Munsu bu canavarın cesedine karşı kendi yaşamını huzurlu bir şekilde bırakmayı ikna eder. Monryon'nun şüpheli davranışına karşı Munsu misyonunu tamamlamasına yardım eder. Hayalet kıtalarının bir ordusu tarafındaneşlik etti, Munsu Angyo Onshi'nin güçlerini kullanarak Chunhyan'ı serbest bıraktırır. Monryon'nun kaldığı yere götürür ve Chunhyan onu koruması ilan eder ve Jushin'i durdurmak için misyon üstlenir.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: