Sungkyunkwan Scandal
Yılı: 2010
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 20

Konu 4 gencin aşk hikâyeleri etrafında döner.
Sungkyunkwan Scandal, Sungkyunkwan Üniversitesi'nde okuyan ve kendi aşk ve arkadaşlık hikâyelerini anlatan 4 yakışıklı öğrenciyi bir araya toplar.
Kim Yoon Hee zeki ve güvenilir bir genç kadındır. Babasının ölümünden sonra ailesine destek olmak için çalışmasına rağmen çok çalışken ve derslerini ihmal etmeyen biriydi. Bir gün, Kim Yoon Hee erkek kardeşi hasta olduğu için onun yerine geçer ve onun yerine milli sınavdan geçer.
Sınav gününde, Kim Yoon Hee ve Lee Sun Joon tanışır ve arkadaş olurlar.
Lee Sun Joon iyi bir çevreden gelir ve çok yakışıklı bir gençtir.
Kibirli ve kendini beğenmiş biridir. İkiside milli sınavı geçerler ve Sungkyunwan Üniversitesi'nde beraber bir odayı bile paylaşmaktadırlar.
Goo Yong Ha Sungkyunkwan Üniversitesi'nde şarkı söyler ve bayanlar arasında çok iyi tanınan birisidir. Goo Yong Ha, Kim Yoon Hee'nin kadın olduğunu öğrenir. Eğlenmek için Kim Yoon Hee'yi ele vermez ve onu izler. Çok geçmeden Goo Yong Ha Kim Yoon Hee'den hoşlanmaya başlar.
Moon Jae Shin Sungyunkwan'da sorunları olan biridir. Düşüncesiz bir kişi olan Moon Jae Shin, düşünmeden önce hareket eder. Babasını ve onun siyaset ile ilgili olan düşüncelerinden nefret eder. Babasından intikam almak için Sungyunkwan'a gider. Moon Jae Shin'de Kim Yoon Hee'nin sırrını keşfeder. Onu korumaya çalışır. Ve olaylar böylece gelişir.

Önceki
Önceki Konu:
Prosecutor Princess
Sonraki
Sonraki Konu:
Code Blue Season 2

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu