To Heart 2 OVA
Yılı: 2007
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 3

To Heart 2 serisindeki kız karakterlerden üç tanesine odaklanmış farklı hikayelerden oluşmuştur.

İlk bölümde; Sango, ilk insan robotunu tamamlamıştır ve adını Ilfa koymuştur. Ilfa'nın eğitim görmesi içinde Kosaka'ların evinde hizmete başlar. Yuusuke de robot hizmetçilere düşkün olduğu için bu fırsatı değerlendirmek için her şeyi yapar. Ablası Tamaki ise Yuusuke'yi engellemeye çalışır.

İkinci bölümde; Takaaki ve kızlar plaja gitmeyi planlar. Manaka ise hasta kız kardeşinin daha iyi hissedeceğini düşünerek gelmesini teklif eder. Kız kardeşi ilk önce istemez, ama sonra ablasının erkek arkadaşı Takaaki'den konu açılınca ablasını korumak için oraya gitmeyi kabul eder.

Üçüncü bölümde; Okul festivaline az zaman kalmıştır ve Takaaki ile utangaç sınıf başkanı Kusugawa Sasara festival için planlar yaparlar. Kusugawa'nın tek arkadaşı olan okul başkanı Marianne ise festivalin arifesinde planları yeni baştan yazar ve bir çok tuhaf cinsel içerikli şey ekler.


Bölümler:

1 The Maid Robot`s Beginning
2 Summer of the Liveliest Sea
3 Everyone`s School Festival, A Modest Wish

Önceki
Önceki Konu:
Lucky Star
Sonraki
Sonraki Konu:
Shounen Junai-gumi

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: