Triangle Heart - Sweet Songs Forever
Yılı: 2000
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 4
Yapımcılar: DISCOVERY, KingRecords

Kyouya ve Miyuki, çocukluk arkadaşları Fiasse'yi korumak için özel olarak seçilip görevlendirilmişlerdir. Fiasse, zengin bir aileden gelmiş olsa da kibar ve anlayışlı birisidir. Onun gerçek koruyucusu Ellis de bu görevin içindedir ki ancak bir sebepten Ellis, Kyouya'dan hoşlanmamaktadır. Görevleri hem tehlikeli hem de birbirlerine olan sevgi yada ona benzer bir şekilde bağlı olan 4 çocukluk arkadaşı.... acaba bu görevi başarı ile sonuçlandıracaklar mıdır?Kyouya;
Sessiz, kesici alet kullanmada oldukça yetenekli ve hızlı, lider vasıfları olan bir kişidir. Kardeşi Miyuki'yi korumakta ve sevmektedir. Aynı zamanda kardeşinin öğretmeni konumundadır. Ayrıca babası uzun zaman önce küçük kardeşi Nanoha doğmadan ölmüştür.


Miyuki;
Güler yüzlü, kılıç kullanmada oldukça yetenekli ve hızla olduğu kadar da içgüdüleri üst seviyeye ulaşmış bir kişidir. Abisine son derece saygılı ve sevgi doludur ki aslında ailesini çok küçükken kaybedip Kyouya'nın babası tarafından evlat edinilmiştir.


Fiasse;
Zengin ve bir prenses gibi yetiştirilmiş olsa da kibar ve anlayışlı bir kişiliği vardır. En iyi arkadaşı Ellis olmasına karşın Kyouya ve Miyuki de onun en iyi arkadaşıdır.


Ellis;
Tabanca kullanmada ve nişan almakta bir uzmandır. Biraz kızgın bir tavrı olsa da aslında oldukça yumuşak bir yüreği vardır. Amacı Fiasse'yi en iyi şekilde koruyarak onu mümkün olduğunca emniyette olmasını sağlamaktır.


NOT: Magical Girl Lycial Nanoha adlı anime ile bağlantılıdır fakat bazı farklılıkları vardır. Bunun yanısıra Kyouya ve Miyuki sadece spor salonunda dövüş tekniklerini uygulayarak çalıştıkları görülür. Yani Triangle Heart animesinde Kyouya ve Miyuki baş karakter olurken M.G.L.Nanoha animesinde yan karakter olarak gösterilir.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: