Vie Durant
Yılı: 2003
Türü: Diğer
Bölüm Sayısı: 8
Yapımcılar: RADIX

Antartika'daki buzların çoğunluğunun eridiği bir dönemdir. İnsanoğlunun yok olması daha da yakınlaşmıştır. Adem'den doğmuş olan insanoğlunun kaderi kendi klonlarını üretecek kadar kötüye gitmiştir. Hala yaşayan şeyler için hayatta kalmasını sağlamak için temel konular kaybedilmiştir..

Bu olaylarla sağ kalanlar halen hayata sıkı sıkı bağlanmışlardır... Hayatta ihtiyaç duydukları şeyler için ne yapabiliyorlarsa çabalıyorlardır.


Ve bununla beraber, küçük bir insan grubu denizin üstünde yeni bir hayata başlamışlardır. Ve artık çabalamaktan yorulmuşlardır. Sonunda hayatta kalmalarına gerek olacak bir niceliği keşfederler.

Bir çok adam her gün bu tür yolculuklara devam eder ve zorluklardan kaçmaya çalışırlar. Onlar sadece herhangi bir yerden, tek bir şey istemişlerdir. Onların tek çabaları ve aradıkları bir tek "yardım"dır...

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: