Wei Hsiao Pasta
Diğer İsimleri: Gülümseyen Makarna, Smile Pasta, Smiling Pasta, Sonria Pasta, Wei Xiao Pasta
Yılı: 2006
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 17
Yapımcılar: SETTV, TTV

Xiao Shi, tam 17 erkekle çıkmış ve hepsinde de üç aydan sonra terk edilmiştir. 17. erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra da dünya başına yıkılmıştır ve üç ay lanetine inanır olmuştur. Sevgilisinden ayrıldığı gün ülkenin en ünlü idollerinden biri olan He Qun ile çarpışır. Çarpıştığı sırada He Qun'u gazeteciler kovalıyordur. He Qun ve Xiao Shi çarpışınca yere düşerler ve bu sırada öpüşürler, gazetecilerde bu esnada ikisinin fotoğraflarını çekerler. Bu He Qun'un kariyerinde sansasyonel bir haber olarak kötü etkileyeceği için He Qun'un menajeri bu olayı daha iyi bir şekilde göstermek için He Qun ve Xiao Shi arasında bir yıl boyunca sürecek bir nişan oyunu düzenlemeyi önerir. Xiao üç ay lanetinin etkisindeyken bu aşk kontratı sayesinde He ile daha fazla zaman geçirecek ve birbirlerini tanımaya başlayacaklardır.
Öte yandan He'nin kardeşi Ah Zhe, geçmişte sevdiği kızı He yüzünden kaybettiği için He'den nefret etmektedir ve bu yüzden de evden ayrılmıştır. Ayrıca He'nin sevgilisini de bu yüzden He'nin elinden almıştır. Xiao ise Ah Zhe'den üniversite zamanlarından beri hoşlanmaktadır. Xiao bu karmaşanın içinden çıkmaya çalışırken üç ay lanetini de kırmaya çalışacaktır.

Önceki
Önceki Konu:
Himitsu no Ai-chan
Sonraki
Sonraki Konu:
Othello

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: