Kore medya şirketi Key East uluslararası olarak başarı kazanmış 2002 Kore aşk TV draması Winter Sonata'nın bir anime adaptasyonunu geliştirmesi için Japon eğlence şirketi Total Promotion ile bir anlaşma imzaladı.
Kore aşk TV draması Winter Sonata Japonya'da büyük ilgi görmüş ve Japonya'dan Kore'ye dizinin çekildiği yerlerde turlar düzenlenmiştir. Dramanın oyuncuları Bae Yong Joon ile Choi Ji Woo Japonya'da büyük bir fan kitlesine sahip olmuştur. Konusu: Ölen babası hakkında bilgi almak için Choonchun'a gelen Kang Joon Sang lisede Yu Jin ile tanışır. Başlangıçta birbirleriyle kavga eden Sang ve Jin daha sonra birbrilerine aşık olur ve 31 aralık günü aşklarını itiraf etmek için randevulaşır. Sang buluşmaya gelmemiştir çünkü gelirken kaza geçirip ölmüştür. 10 yıl sonra Yu Jin, Sang-Hyuk ile nişanlanmıştır ama Joon Sang'a çok benzeyen birini görünce herşey değişir.

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: