Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 19 Şubat 2020 Çarşamba
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Tetsuwan Birdy
Genel Bilgiler
Adı:
Tetsuwan Birdy
Diğer İsimleri:
Birdy the Mighty
Yılı:
1996
Türü:
OAV
Bölüm Sayısı:
4
Kategoriler:
Tanıtım

Hazırlayanlar: prenses serenity

Tsutomu, orta düzeyde sıradan bir ortaokul öğrencisidir. Ve liseye giriş sınavına hazırlanmaktadır. Kafası yine bu sınavla meşgulken, bir akşam vakti bir adamla karşılaşır ve bu adam ondan yardım ister. Tsutomu ona yardım eder ama adamın kaçtığı kişi onları bulur ve onlara saldırır. Tsutomu'nun yardım ettiği adam, kaçtığı kişiye Tsutomu'yu fırlatır ve bu kişi de Tsutomu'yu o zannederek yanlışlıkla öldürür. Tsutomu için artık her şey bitmiş gibi görünmesine karşı tam tersi aslında yepyeni bir hayat onun için başlıyordur. Onu öldüren kişi gezegenler arası bir ajan olan Birdy'dir. Tsutomu'yu kurtarmanın yolu onunla aynı bedeni paylaşmaktır ve Birdy de bu yanlışlığı yaptığı için bunu kabul eder ve Tsutomu ile bedenini paylaşır. Artık Tsutomu, Birdy ile suçluları yakalayacak ve bir çok hayatı kurtarmaya çalışacaktır. Tabii o sıradan hayatında, okuldan kız arkadaşı olan Natsumi ve kendi ailesi ile olan eski hayatını yaşamayı istiyordur. Şimdi ise, Birdy ve Tsutomu'nun artık bir ekip olarak iyi anlaşmaktan başka çareleri yoktur.


Karakterler:

Birdy Cephon Altera

Resim

İyi eğitim görmüş bir federasyon polisidir. Dünya'yı barınak olarak kullanan yabancı suçluları takip etmek için görevlendirilir. Bir görev sırasında Tsutomu'yu öldürür ve bu yüzden onunla aynı bedeni paylaşmaya başlar. Çok güçlüdür, atletik bir yapıya sahiptir ve çok yemek yer. Çok tatlı ve bazen de çocuksu bir kişiliğe sahiptir. İyimser ve iyi biridir.

Tsutomu Senkawa

Resim

Sıradan bir ortaokul öğrencisiyken, Birdy'le karşılaştıktan sonra onunla yabancı suçluları yakalamaya başlar. Utangaç ve biraz da korkak bir çocuktur. İlk başlarda Birdy'i istemese de, zaman geçtikçe onunla iyi anlaşmaya başlar.ResimResim
ResimResimBölümler:

1. "Double Trouble: Part 1"
2. "Double Trouble: Part 2"
3. "Final Force: Part 1"
4. "Final Force: Part 2"

Tarih Son Güncelleme: 09/10/2008 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim