Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 20 Ekim 2019 Pazar
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 3.0 puan
Vampire Hunter D - Bloodlust
Genel Bilgiler
Adı:
Vampire Hunter D - Bloodlust
Yılı:
2001
Türü:
Film
Bölüm Süresi:
100 dakika
Yapımcılar:
Önceki Seri:
Tanıtım

Hazırlayanlar: canavar_zayl

Çok uzak bir gelecekte insanlar varolma savaşı vermektedir. Sorun şu ki varolmaya çalışan ve egemen ırk olanlar sadece insanlar değildir. Daha başka, daha güçlü ve daha zalim bir ırk aynı dünyayı paylaşmaktadır: VAMPİRLER. Geceleri vampirlerin sözü geçmektedir. Ama hayat vampirler için de zordur. Çünkü sürekli avlanmakta ve sayıları azalmaktadır. Vampirlerin başına konulan büyük ödüller amatör ya da profesyonel her ödül avcısını onların peşlerine düşürmekteydi. Bu ödül avcılarının en meşhuru ve en korkulanı kendisine D diyen bir vampir avcısıydı. Neden D adıyla tanındığını ya da kökenini kimse tam olarak bilmemektedir. Sadece onun bir yarı-vampir yani bir Dhampir olduğu ve insan bir anneden doğduğu biliniyordu ve adı her vampir için ölümle eşdeğerdi.


Hikâyemiz bu dünyada ve kahramanımız D'nin çevresinde geçmektedir. Nüfuzlu bir ailenin kızı olan Charlotte son ve en güçlü vampirlerden biri olan Meir Link tarafından kaçırılır. Peşinden kızı kurtarmak için gidenlerin çoğu geri dönemez. Ve kızı kurtarmak için D'yi kiralarlar. Yapabilirse onu sağsalim geri getirmesini ve eğer vampire dönüşmüşse onu acısız bir ölümle huzura kavuşturmasını isterler. Ama sorun şu ki aile D'den önce bir ödül avcısı grubunu daha kiralamıştır. Marcus Kardeşler adlı bu gerçekten profesyonel ve yetenekli grubun ödülü D'ye kaptırmaya hiç niyeti yoktur. Bu süreçten sonra Marcus Kardeşler ve D kimi zaman işbirliği, kimi zaman tehlikeli bir rekabet ve büyük olasılıkla çoğu kişinin sağ olarak dönemeyeceği tehlikeli, ürpertici ve kimi zaman şaşırtıcı gerçeklerin ortaya çıktığı bir yarışa dönüşür.

Tarih Son Güncelleme: 06/10/2007 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu eserle ilgili 2 yorum gönderilmiş. (Tümünü Göster)

Anmarin
Anmarin:
 
 
bence klasikler arasına girmiş bir anime...anime bilmeyenler bile kesin resimlerini görmüş ''haa bu herifi biliyorum görmüştüm bi yerlerde'' demiştir kesin. izlemeyenlerin(ki kaldığını sanmıyorum) izlenecekler listesine alması gerekir...
06 Kasım 2008 Perşembe
mgrkanna
mgrkanna:
 
 
Gotik tarz sevenler için tavsiye edebileceğim bir anime.Ama insanı düşünmeye sevkettiği pek söylenemez.Ama pek çok anime serisine tek başına taş çıkarttığını inkar edemem.
07 Ekim 2007 Pazar
Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim