07-Ghost - Anime Manga Türkiye
07-Ghost
Yılı: 2009
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 25
Yapımcılar: Studio DEEN

Önceleri bir köle olan, daha sonra Barsburg İmparatorluğu Askeri Akademisi'nin en iyi öğrencisi haline gelen Teito Klein Zaiphon adlı bir güce sahiptir. Teito geçmişini hatırlayamamaktadır. Sık sık gördüğü rüyaların gizemi mezuniyet sınavı sırasında tesadüfen çözülmüştür. Rüyalarında gördüğü esrarengiz adam onun babasıdır ve General Ayanami tarafından öldürülmüştür. Bunu hatırladığı an kendisinden geçip Ayanami'ye saldıran Teito tutuklanır. Ancak en yakın arkadaşı Mikage onun bu durumuna dayanamaz ve onu kurtarmaya karar verir. Tutuklu bulunduğu yere gidince Mikage'nin karşılaştığı manzara şok edicidir. Teito Klein başındaki tüm muhafızları yerle bir etmiştir. Mikage, Teito'yu çaldığı şahin jetlerinden birinin yanına götürür ve Teito bu sayede kaçmayı başarır. Artık kaçak bir suçlu olan Teito bir grup papaz tarafından yaralı olarak bulunur ve papazlar tarafından yaraları iyileştirilmek üzere 7. bölgede yer alan kiliseye götürülür. Teito kendine geldiğinde kaçmak ister, ancak başının dertte olduğunu anlayan papazlar buna itiraz ederler. Teito orada güvendedir, çünkü içinde bulunduğu kilise imparatorluk askerlerinin bile dokunamayacağı kutsal bir yerdir. Teito daha sonraları bunun orayı koruyan Yedi Hayalet sayesinde olduğunu öğrenecektir.
Bu Yedi Hayalet efsanesinin yanında Teito yıkılan Raggs Krallığı'nın gizemini çözebilecek midir? Acaba geçmişinin üzerindeki sır perdesini aralayabilecek ve intikamını almayı başarabilecek midir?

Teito KleinPapazlarAyanamiYapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: