Aishite Night
Diğer İsimleri: Sorrowful Night
Yılı: 1983
Mangaka: Kaoru Tada
Yayınlayan: Shuueisha

Bir aşk üçgeni vardır.Parlak bir geleceğe sahip olan Yaeko adındaki bir genç kız, iki adam ile birlikte bir rock grubu kurmuştur.Grubun adı Bee-Hive'dir(vokalist Gou,piano da Satomi vardır).Gou'nun küçük kardeşi Hashizou grubun bir üyesidir.

Yaeko (Yakko) Mitamura:
18 yaşındadır.Babasının okonomiyaki restaurantında çalışır ve üniversiteye gitmektedir.Gou ve Hashizou ile aynı sınıftadır.Gou'nun kızarkadaşıdır.


Gou Kato:
"Bee-Hive" üyeleri ile aynı üniversiteyi okumaktadır.Hashizou ile birlikte küçük bir apartman dairesinde oturmaktadır.Çok iyi yemek pişirir.Yaeko(Yakko) için herşeyi yapabilir.

Hashizou Kato:
Gerçek adı Hideki'dir.Takma adı Hashizou'dur.Bebekleri çok seven bir yapısı vardır.Çok küçük bir çocuktur.En iyi arkadaşı Juliano'dur.

Juliano:
Hashizou'nun kedisidir.Sahibine çok sadakatlidir.

Satomi Okawa:
Gou'nun en iyi arkadaşıdır.Grupta piano çalmaktadır.Yaeko'yu seviyordur.Fakat en yakın arkadaşı Gou'nun kızarkadaşı olduğu için uzak durur.Gou ile çok iyi arkadaş oldukları için devamlı birbirlerinin arkasında dururlar.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu