Aoi Umi no Tristia
Diğer İsimleri: Tristia of the Deep Blue Sea
Yılı: 2004
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 2
Yapımcılar: ufotable

Nanoca Flanka yetenekli bir mucit kızdır. Deniz kıyısındaki Tristia kasabasına gönderilir. Orada ki insanlara yardım eder. Yeni aletler icat eder ve bu icatlara Tenzan yardımcı olur. Tenzan, Nanoca'nın savaş golemidir. Nanoca gelişi güzel icatları yapmayı bırakır. Şan ve şöhret için bir yarışma düzenlenir. Nanoca için bu yarışı kazanmak çok zordur. Hele ki Panavia Tornado varken yarışı kazanmak en zor iştir. Ama her şeye rağmen Nanoca va Tenzan bu yarışta vardır. Nanaco ya bu yarışı kazanacakdır ya da bir daha icat yapmayacakdır.

Nanoca Flanka14 yaşındadır. Ünlü mucit Prospero Flanka'nın torunudur.

Faury CaratCarat Firma'sında başkandır. 15 yaşındadır. Hiçbir zaman boyun eğmez. Nanoca kasabasına geldiğinden beri başına dert üstüne dert gelir.

Nene HampdenZengin bir kızdır, 12 yaşındadır. Nanoca'nın sınıf arkadaşıdır. Hampden kabilesinden gelmiştir. Ailesi zengin kapitalist ailelerindendir. Bir görev için Nanoca ile birlikte kasabaya gider.

RafarewTristia'nın denizinin çevresinde yaşayan esrarengiz bir kızdır. Onun hakkında ki hiçbir şey bilinmemektedir.

Bölüm Listesi:

1. Tristia Golem Tournament (Part 1)
2. Tristia Golem Tournament (Part 2)

Önceki
Önceki Konu:
Kishin Heidan
Sonraki
Sonraki Konu:
Tetsujin 28-go

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu