Asatte no Houkou
Diğer İsimleri: A Direction of the Day After Tomorrow
Yılı: 2006
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yapımcılar: J.C.STAFF

Karada ilkokula giden bir kızdır ve bir olayda ailesini kaybetmiştir. Abisiyle beraber yaşamaktadır. Abisine yük olmak istemez bunun içinde çabuk büyüyüp sorumluluklarını kendisi üstlenmek istemektedir.
Diğer bir kısımdada Shoko adında bir kadın vardır ve herzaman "büyük deha" olarak çağırılır. Shoko tekrardan 11 yaşına dönmek ister.
İkiside dileklerini elde edecek gizemli bir taş bulurlar ve zamanı değiştirirler. Karada bir genç kız olurken Shoko küçük bir çocuğa dönüşmesiyle olaylar başlar..Karakterler:

Karada Iokawa
Karada güleryüzlü biridir biraz büyüdüğünde ilkokula başlar ve o dönemden iki yıl sonra ailesini kaybeder ve abisiyle birlikte yaşar. Dileği daha hızlı bir şekilde büyümekttir. Ayrıca bu zaamanda yemek yapmayı ve ev işlerini öğrenmeye çabalar. Bu şekilde abisi Hiro'ya bir şekilde borcunu ödemeyi dener.

Shoko Nogami
Shoko genç bir kadındır ve Hiro ile tekrar beraber olmak ister ve onun küçük bir kız kardeşi olduğunu bilmemektedir. Karada ile özel taşın bulunduğu tapınakta tanışırlar.

Hiro Iokawa
Hiro genç bir adamdır ve yurtdışında çalıştığı zaman Shoko ile beraber çıkmaktadırlar ve üniversite için Boston'dadır.Ailesi öldükten sonra Japonya'ya döner ve küçük kardeşine bakmak için asla geri dönmez. Ve kızarkadaşı Shokoya kardeşi için tekrar geri dönmeyeceği hakkında 4 ay sonra bir mektup atar.
Hiro'nun işi eczaneciliktir.

Tetsumasa Amino
Sıksık Tetsu olarak seslenirler ve Karada'nın sınıf arkadaşı olmasıyla birlikte en yakın arkadaşıdır. Tetsu'nun boyu çok uzun olduğu için zaman zaman lise öğrencisi gibi gözüktüğü için şaka yaparlar.


Bölüm Listesi:

1.Wish Stone
2.Passing by
3.New Living
4.I want you to believe
5.Place to return
6.Eternity of a Summer
7.Their Brief Time
8.Towards the Day After Next
9.Guidepost
10.Real Name
11.The Present at That Place
12.Being Here

Önceki
Önceki Konu:
Sarugetchu
Sonraki
Sonraki Konu:
Denno Coil

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: