Asu no Yoichi!
Diğer İsimleri: Yoichi of Tomorrow
Yılı: 2009
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Bölüm Süresi: 24 dakika
Yapımcılar: AIC, Lantis

Yoichi Karasuma şehir hayatından uzakta babası tarafından dağlarda savaş sanatları eğitimi verilen bir samuraydır. Bir gün babası tarafından şehire Ikaruga ailesinin yanına gönderilir fakat şehir yaşamına alışık olmadığı için ve birazda kızlarla olan talihsiz kazaları nedeniyle sapık olarak görülür.Dört kız kardeşle birlikte yaşamaya başlar.


Yoichi Karasuma

Şehir hayatını bilmeden babası tarafından dağlarda savaş sanatları eğitimi verilen lise 2. Sınıf öğrencisi bir samuraydır. Bir gün babası tarafından şehire Ikaruga ailesinin yanına gönderilir fakat şehir yaşamına alışık olmadığı için ve birazda kızlarla olan talihsiz kazaları nedeniyle sapık olarak görülür.Dört kız ile birlikte yaşamak, şehir hayatına uyum sağlamak ve bunlar olurken sapık olduğu konusundaki yanlış anlamalarla başa çıkmak zorunda kalacaktır.Zamanla Ikaruga ailesinin kızlarının ilgisini çekecektir.

Ibuki Ikaruga

Ikaruga ailesinin en büyük kızıdır ve ailenin tüm sorumluluğunu üstlenmiştir , okuldada her konuda en iyi öğrencidir , Yoichi Karasuma gibi lise 2. sınıfa gitmektedir. Savaş sanatları dersi vermektedir , zaman zaman yanlış anlamalar nedeniyle Yoichi'ye karşı sert davranmaktadır (özellikle kızlarla ilgili yanlış anlamalar). Animenin esas kızı demek yerinde olacaktır.

Ayame Ikaruga

Ibuki'nin küçük kardeşi, lise 1. sınıf öğrencisi ,herzaman ablasıyla kıyaslanmak zorunda kalmıştır .Ev işlerinde özelliklede yemek yapma konusunda berbat ötesi yeteneği vardır.Yoichi ile sık sık talihsiz durumlara düşer ve onun sapık sanılmasına yol açar.

Chihaya Ikaruga

Ailenin orta okul 3. Sınıfında okuyan ,manga çizmekte büyük yeteneğe sahip 3. Büyük kızıdır. Yoichi ile ilişki konusunda ablalarından bir adım öne çıkacak kadar zekidir.

Kagome Ikaruga

Ikarugaların 4. ve en küçük üyesidir, İlkokula gitmektedir


1.Bölüm- 1st Longsword - A Samurai is Coming!
2.Bölüm- 2nd Longsword - Welcome to Yokko!
3.Bölüm- 3rd Longsword - It's Amazing When You Take It Off
4.Bölüm- 4th Longsword - Chihaya pretending to be Chihaya
5.Bölüm- 5th Longsword - Let's go on a Date!
6.Bölüm- 6th Longsword - Wa-san is coming
7.Bölüm- 7th Longsword - Half Exposed One Piece Bikini
8.Bölüm- 8th Longsword - Sorry About the Other Time
9.Bölüm- 9th Longsword - Fly to the Firey Summer Festival
10.Bölüm- 10th Longsword - Secret Hot Springs Deathmatch!
11.Bölüm- 11th Longsword - What Ibuki-san Received
12.Bölüm- 12th Longsword - Yoichi of Tomorrow

Yapılan Yorumlar

ıntegratio
ıntegratio03 Ağustos 2009

Güzel bi anime.Başlarda karışık gibi ama gülmekten yıkılırsınız.:D

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: