Asura Cryin` - Anime Manga Türkiye
Asura Cryin`
Yılı: 2009
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13

Natsume Tomoharu, bundan 3 yıl önce geçirdiği uçak kazasının ardından çocukluk arkadaşı Misao'yla birlikte yaşamaya başlamıştır. Tek fark Misao'nun artık bir hayalet olmasıdır...
Annesinin yeniden evlenmesiyle ayrı eve çıkmak zorunda kalan Tomo, okulun başlama günü arifesinde arkadaşı Higuchi'le beraber evine yerleşirken abisini tanıdığını söyleyen gizemli biriyle tanışır, Kurosaki Shuri. Kurosaki tarafından kendisine verilen "Extractor" Asura Makina'yı barındıran tehlikeli bir çantadır, bu yüzden Tomo iki kere saldırıya uğrar. İlki Takatsuki Kanade, yani şeytanın saldırısıdır, Takatsuki'nin Misao'yu görmesiyle sona ermiştir. Ancak ikincisi Kutsal Muhafızlar olarak adlandırılan büyük çapta bir örgüt tarafındandır ve Extractor'ın açılmasıyla sonuçlanmıştır. Bunun sonucu olarak Asura Makina ortaya çıkmıştır.
Tomo, artık ne olduğunu bilmediği bir savaşın içine sürüklenmiştir. Bu savaşta en büyük silahı, shaetai( yaşayan ruh) yi kurban olarak kullanan Asura Makina, Kurogane'dir. Bakalım Tomo, abisi Naotaka'nın ve 3 yıl öncesinde olanların önündeki sır perdesini aralayabilecek mi?

Natsume TomoharuMisaoKurosaki ShuriTakatsuki Kanade
----------------

Bölümler

1-Asura Machina
2-It will Perish in the Future
3-The Shadow Cast by the Light of Science
4-The Feeling that Lost its Destination
5-Uniting Body and Soul
6-The Sacrifice Floating Beyond the Darkness

----- Güncellenecektir-----

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: