Harold Sakuishi'nin Beck adlı türü rock-and-roll olan mangasının live-action uyarlamasına ait olan resmî websitesi, filmin 30 saniyelik fragmanını yayınlamaya başladı.

Grubun karizmatik lideri olan ana karakter Ryusuke Minami'yi Absolute Boyfriend, Hana Zakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise ve Lovely Complex gibi live-action'larda rol alan Hiro Mizushima canlandırırken, sıradan bir lise öğrencisi olan Koyuki'yi ise Princess Princess D, Kamen Rider, Den-O, Rookies live-action'larında rol alan Takeru Satoh canlandıracak. Rapçi Chiba'yı Crows Zero, Rookies live-action'larında rol alan Kenta Kiritani ve baterist Yuji Sakurai'yi ise Shinigami no Ballad., Q.E.D., Koizora live-action'larında rol alan Aoi Nakamura ve bass gitarist Taira'yı ise Honey and Clover, Nodame Cantabile, Monochrome Factor, Mei-chan no Shitsuji live-action'larında rol alan Osamu Mukai canlandıracak. Filmin yönetmeni ise 20th Century Boys, Trick, Ikebukuro West Gate Park, H2 live-action'larının yönetmenliğini yapan Yukihiko Tsutsumi olacak.

Fragmanı izlemek için tıklayın

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu