Harold Sakuishi'nin Beck adlı türü rock-and-roll olan mangasının live-action uyarlamasına ait olan resmî websitesi, filmin 30 saniyelik fragmanını yayınlamaya başladı.

Grubun karizmatik lideri olan ana karakter Ryusuke Minami'yi Absolute Boyfriend, Hana Zakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise ve Lovely Complex gibi live-action'larda rol alan Hiro Mizushima canlandırırken, sıradan bir lise öğrencisi olan Koyuki'yi ise Princess Princess D, Kamen Rider, Den-O, Rookies live-action'larında rol alan Takeru Satoh canlandıracak. Rapçi Chiba'yı Crows Zero, Rookies live-action'larında rol alan Kenta Kiritani ve baterist Yuji Sakurai'yi ise Shinigami no Ballad., Q.E.D., Koizora live-action'larında rol alan Aoi Nakamura ve bass gitarist Taira'yı ise Honey and Clover, Nodame Cantabile, Monochrome Factor, Mei-chan no Shitsuji live-action'larında rol alan Osamu Mukai canlandıracak. Filmin yönetmeni ise 20th Century Boys, Trick, Ikebukuro West Gate Park, H2 live-action'larının yönetmenliğini yapan Yukihiko Tsutsumi olacak.

Fragmanı izlemek için tıklayın

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: