Brave 10
Diğer İsimleri: BRAVE10
Yılı: 2012
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Bölüm Süresi: 25 dakika
Yapımcılar: Studio Sakimakura

Kirigakure Saizou tek başına dolaşan bir samuraydır. Bir gün yolu Isanami adlı bir kızla çakışır. Isanami, Izumo tapınak rahibelerinden biridir ve bilmediği bir sebepten tapınağını yağmaladıkları için oradan istemediği halde tek kurtulan kişidir. Ki daha sonra Isanami'nin peşine düşerler ve Saizou istemeden de olsa onu kurtarır. Isanami tapınaktan kaçmadan önce Tokugawa Ieyasu ona Shinshuu'ya gidip Sanada Yukimura adı kişiden yardım istemesini söyler. Saizou kendi yoluna devam etmeye hazırlanırken kendini Isanami'nin peşinde takılı bulur. Isanami ise Sanada Yukimura'yı bulur ve olanları anlatır.

Sanada Yukimura, bu olayı öğrendikten sonra güçlü bir grubun anca bu düşmanlara karşı koyabileceğini düşünerek tarihi değiştirecek güçte, 10 Brave(Yiğit) savaşçı toplamayı planlar. Bu 10 kişi teker teker toplanırken Isanami'nin ise kendi gizemli gücü uyanmaya başlar.


Bölümler:

1 The Fateful Two
2 Dark and Light
3 Valley of Whirlwinds
4 The Soul of Deities
5 The Heart of the Dragon
6 Much Ado About Nothing
7 Sword and Fan
8 The Birth of a Brave
9 The Honest Face of Ice
10 The Opening Curtain to Tragedy
11 Lamentation of the Darkness
12 The Brave of Light

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: