Byakuya Zaushi
Diğer İsimleri: Tales of a Midnight Sun
Yılı: 2005
Cilt Sayısı: 1
Bölüm Sayısı: 2
Mangaka: MIYAGI Tooko
Yayınlayan: Biblos

İki hikayeden oluşmaktadır. 1. bölümde:
Efsaneye göre dağda yaşayan kötü bir ruh olan ve oni diye çağrılan kimonolu bir kız köydeki genç ve güzel kızları güçlerini kullanarak kaçırıyordur.
Bir genç çocuk okulu kırarak köyde yaşayan büyükannesini görmeye gider ve dağda kimonolu bir genç kız görür. Kimonolu kız onu bir kız sanar. Bisikletle eve dönerken bisikletden düşer ve ayağını kanatır, dağda gördüğü o kız yanına gelir ve evine götürür. Kendisi bir erkek olduğu için rahattır çünkü kimonolu kız kızları kaçırıyordur...

2. hikayede Niota küçükken arkadaşları hayvanları öldürüp eski bir evin bahçesine gömüyorlardır. Tekrar memlektine geldiğinde arkadaşı Torumi hastalıktan ölmüştür . Diğer bir çocukluk arkadaşıda olan kajiwara bir kazada öldüğünü duyar. Daha sonra onların eski eve gittiğini öğrenir. Ölümlerinin ölen hayvanlar yüzünden olduğunu düşünürler. Olayları araştırmak için eski eve çocukluk arkadaşı ile gider..

Önceki
Önceki Konu:
Kaze no Stigma
Sonraki
Sonraki Konu:
Pandora Hearts

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: