Choneung Ryukja
Diğer İsimleri: Haunters
Yılı: 2010
Türü: Film
Bölüm Süresi: 114 dakika

Cho-In küçüklüğünden beri tek ayağı protez olarak yürümektedir. Annesi ile birlikte yaşamlarına devam ederlerken gözlerinin insanları etkisi altına alan özelliği yüzünden annesi tarafından gözleri bağlanarak bakılmaya başlar. Ancak Cho-In babasının annesine yaptıklarına dayanamaz ve onu gücü sayesinde öldürür. Annesi buna dayanamaz ve delirmiş vaziyette oğlunu öldürmeye çalışır, Tabii bunu başaramaz... Cho-In bu olaydan sonra yalnız bir ruh olarak kendi başına yaşamaya başlar.

Kyu-Nam ise araba hurdacılığı işinden kötü bir kaza sonucu ayrılıp Ütopya adlı küçük bir rehineci dükkânında iş bulur. Yeni patronu Jung-Sik ile onun kızı Young-Sook ile birlikte güzel bir aile ortamında işleri ilerlerken hayatını altüst eden bir olayla daha doğrusu bir kişiyle karşılaşır.

Cho-In yıllardan beri insanları etkisi alan gücünü kullanarak para alıp onunla geçimini sağlamaktadır. Şimdiki duraklarından biri ise Ütopya'dır ve Kyu-Nam, Cho-In sayesinde bir takım özel güçlerinin olduğunu anlamaya başlar. Diğer insanlar gibi Cho-In'in gücü altına girse bile bundan kurtulmayı başarır ve bunun farkına vardığında anlar ki ondan başka kimse Cho-In'i durduramayacaktır.

Önceki
Önceki Konu:
Always

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: