Choujuushin Gravion
Yılı: 2002
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Yapımcılar: GONZO, Studio G-1NEO

2041 yılı, Dünya teknolojide son derece ilerlemiştir. Zeravire adlı düşman Güneş sistemine saldırıya geçer. Klein Sandman adında ki çok zengin bir adam bu saldırıyı önceden haber almış ve gizliden kendi imkanlarıyla hazırlık yapmıştır. Onun savaşta en çok güvendiği robotu "Gravion"dur. Bu arada kayıp kız kardeşini arayan Eiiji Shigure gizlice Klein'in yaşadığı yere girer, burada Touga Tenkuji adında bir gençle tanışır. Touga, Gravion'un ana kullanıcısıdır. Savaş başladığı sırada Eiiji de Gravion'un parçalarından olan bir robota biner ve o da savaşa katılır. Zeravire'i yenmek "Gravion"un görevidir ve onu kullanacak 4 kişiye düşmektedir bu görev.

Leele:Leele ürkek bir kızdır ve bir şatoda yaşar. Ailesi öldürülmüştür.

Luna Gusuku:14 yaşındadır ve çok enerjiktir. Sık sık Eiiji'ye kızar. Halkın arasına girebilmesi için Leele'ye yardım etmeye çalışır. Romantiktir.

Eiji Shigure:Kızkardeşi Ayaka'yı Eiiji yetiştirir. Ayaka için bir araştırma sürdürür. Toga ve Luna'yı görünce çok sinirlenir.

Mizuki Tachibana:Büyük göğüslü bir kadındır ve esrarengiz bir geçmişe sahiptir.

Toga Tenkuji:Çok nazik, mutlu bir kişidir ve Eiiji'yi kızdırmak için her zaman gülmeye çalışır. Esrarengiz ve karanlık bir geçmişe sahiptir.

Bölümler:

1. The Castle of the Slumbering Giant God
2. Gravitational Vocation
3. The Labyrinth
4. The Princess in the Tower
5. A Girl Who Doesn't Smile
6. Touga's Holiday
7. Drill Girl on the Beach
8. Super Heavy Battlefield
9. Distant Embrace
10. Crack
11. Parting with Myself
12. Because You Are
13. Silver Fangs

Önceki
Önceki Konu:
Vandread Gekitouhen
Sonraki
Sonraki Konu:
Tenamonya Voyagers

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: