Cross Game
Yılı: 2009
Türü: TV Serisi
Bölüm Süresi: 25 dakika
Yapımcılar: Adachi Mitsuru

Kitamura Kou, Cafeterya işleten Tsukushima ailesinin yan komşularının oğludur. Ve bu ailenin de 4 kızı vardır. Ichiyo, Wakaba, Aoba, and Momiji.

Kou ve Wakaba birbirlerine kalpten bağlıdırlar. Hayatları sıradan geçerken bir gün Kou'nun Wakaba'yı trajik bir şekilde kaybetmesi hayatındaki en acı olay olur ancak en son Wakaba'nın rüyasında Kou'yu Koshien Stadyumunda Atıcı olarak oynadığını görmesi ile birlikte bu rüyayı gerçekleştirmek ister Kou. Ve buna yardım edecek olan bir de en iyi destekçisi Tsukushima ailesinin üçüncü kızı Aoba olacaktır ve artık her iki arkadaşının tek dileği vardır. Kou'nun efsane olmuş olan Stadyum Koshien'de fırtınalar estirmesidir.

Ancak sadece bunu Kou'nun tek başına yapmasına izin vermez Aoba.

Aoba'nın kendisi de zaten profesyonel bir atıcı olduğundan Kou'nun yanında aynı kulübe katılarak bir katkıda bulunur. Ve hedefi Wakaba'nın söylediği ve hayalini gerçekleştirmesi için Kou'nun hep yanında olur. Bu işe kendisi de katılır.

İşte tek bir dileğin peşinden giderek önemli bir insanın kaybedilişinden doğan mücadeleci bir ruh ve daha da önemlisi Sevgi....

Daha ne denilebilir ki!!!

Önceki
Önceki Konu:
Bakuman

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: