Damekko Doubutsu
Diğer İsimleri: Useless Animals
Yılı: 2005
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 26
Yapımcılar: Amuse, Amusement Media Sougou Gakuin, KID, Kids Station, Kuwata Noriko, Magic Bus, Mu, Sky PerfecTV Wellthink, Takeshobo

Hayırsız kurt Uruno, kendisine yeni bir ev aramaktadır. Bir süre sonra kendi türlerinin karakteristik özelliklerini göstermeyen 'hayırsız' hayvanlarla dolu bir ormana varır. Sigara tiryakisi, kötü huylu bir tavşan olan Usahara'yla kavga ettikten sonra ormandan ayrılmayı düşünür, fakat sakar bir çita olan Chiiko ile karşılaştıktan sonra fikrini değiştirir. İlk görüşte aşık olan Uruno, Chiiko için kalmaya karar verdikten sonra her ne kadar beceriksiz olan kendisinin bile bir gün Chiiko'yu elde edebileceğini düşünmektedir. Peki, bu durum ormanın diğer sakinleriyle -sigaralı bir tavşan, alkolcü bir unicorn, miyop bir kartal, yüzemeyen bir balina ve utangaç bir pegasus- tanıştıktan sonra da devam edebilecek midir?

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: