Devil Beside You
Yılı: 2005
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 20

Basketbol takımı kaptanından hoşlanan Qi Yue, en sonunda ona duygularını açıklamaya karar verir. Bunun için güzel bir mektup yazar. Ona vermek için köşede beklemektedir, yanından geçerken vermek istemektedir, ancak
kulağında kulaklık olan Yuan Yi onu görmez ve Qi Yue mektubu yanlışlıkla Jiang Meng'e uzatır. Jiang Meng okulun en kendine güvenen, baş belası çocuğudur. Kendine ait bir çetesi bile vardır, okulda kimse ona bir şey diyemez. Çoğu kız ona bayılmaktadır ama kendisi ilgilenmez. Çok gergin olan Qi Yue, orayı terkeder. Ancak bu sırada mektubu düşürür. Jiang Meng mektubu alır ve ertesi gün Qi Yue'yi bulur. Eğer istediği her şeyi yapmazsa mektubu çoğaltıp okuldaki herkese okutacağını söyler. Ne yapacağını bilemeyen Qi Yue, mecburen kabul eder.
Ancak belli bir süre sonra Jiang Mengin isteklerinden o kadar bıkar ki Yuan Yi'ye duygularını açıklar. Duyguları karşılıklıdır, bundan güç alan Qi Yue, gidip artık onun istediklerini yapmayacağını Jiang Menge söyler. Bunu kabullenemeyen Jiang Meng mektubu çoğaltır ve okulun panolarına asar. Gördüğünde çok sinirlenen Qi Yue, gidip sert bir şekilde Jiang Mengden hesap sorar, kendisine daha önce hiç böyle davranılmayan Jiang Meng çok etkilenmiştir. Qi Yue'yi elde etmek istediğine karar verir.
Bu sırada annesi sonunda bir adama aşık olmuştur. Evlenmek istemektedirler. Ancak annesi adına çok mutlu olan Qi Yue'nin öğrendiğinde şok olacağı bir şey vardır: annesinin evleneceği adamın bir çocuğu vardır ve bu çocuk Jiang Mengdir! Hayatının en kötü günlerini yaşayan Qi Yue, artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını düşünmektedir, ancak hiç beklemediği şeyler olur ve Jiang Mengin aslında nasıl biri olduğunu görür. Qi Yue, onun hiç de düşündüğü gibi biri olmadığını anlayacaktır.

Önceki
Önceki Konu:
Heart
Sonraki
Sonraki Konu:
Zettai Kareshi SP

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: