Dragonball Evolution
Yılı: 2009
Türü: Film
Bölüm Süresi: 85 dakika
Yapımcılar: 20th Century Fox

Binlerce yıl önce Ouzaru, insan ırkının acı çekerek yok olması için elinden geleni yapmıştır, ama bir grup cesur savaşçı onu durdurmayı başarır. Ta ki yeniden dünyaya gelip huzuru bozmaya çalışana kadar. Ve: "İlk kural; hiç kuralın olmadığıdır."

Son-Goku, büyükbabası Gohan'la yaşayan bir lise öğrencisidir. Diğer arkadaşlarından daha farklı bir yanı vardır ve bu yüzden okulda pek arkadaşı yoktur. Büyükbabası ona dövüş sanatlarını ve özel bir karşı koyma sanatı olan "anahtarı" öğretir. Ve arkadaşlarıyla dövüşmemesini de tembihler.
Goku, aynı sınıfta olduğu Chi Chi'den oldukça hoşlanmaktadır. Ve Chi Chi onu bir gün partiye çağırır. O gün Goku'nun 18. yaşgünüdür. Büyükbabası ona 18. yaş gününe girdiği zaman geçmişiyle olan her şeyi açıklayacağını söylemiştir. Partiden döndüğünde büyükbabasının ölmek üzere olduğunu görür ve onun son sözlerini yerine getirmeye çalışır. Büyükbabası ona, Efendi Roshi'yi bulmasını ve ona Piccolo'nun geri döndüğünü söylemesini istemiştir.
Goku, Piccolo'nun yedi ejder topunun peşinde olduğunu biliyordur ve güneş tutulmasından önce bu yedi topuda bulmak için Efendi Roshi ve bu macera sırasında tanıştığı diğer arkadaşlarıyla elinden geleni yapmaya çalışacaktır ve bu sırada geçmişi ve gerçekte kim olduğuyla yüzleşecektir.

Önceki
Önceki Konu:
ESP Couple
Sonraki
Sonraki Konu:
Chaw

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu