Eat-Man
Yılı: 1997
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yapımcılar: Age, Bandai, Bandai Visual, Mu, Sotsu Agency, Studio D, Studio DEEN, TV Tokyo, TV Tokyo Music

Bolt Crank dünyanın en iyi paralı askeridir ve bunun içinde iyi bir gerekçesi vardır. En sevdiği yiyecek olan metaller ve bunun dışında da her objeyi yiyebilmektedir ve bu objeleri hiç bir şey olmamış gibi sapasağlam sağ elinden çıkartabilmektedir. Lavion isimli yeryüzünde uçan bir gemi vardır ve bu gemi parçalanmıştır, ama hala gökyüzünde bir şekilde uçuyordur ve kimse ona dokunmuyordur. Bolt neredeyse bu uçan gemi de gizemli bir şekilde her daim onun gittiği yerdedir.
Bolt Crank

Dünyanın en iyi paralı askerlerinden biridir. Bu unvanı da yediği nesneleri sağ elinden aynen çıkartıp düşmanına karşı kullanabildiği içindir. En sevdiği yiyecek vidadır. Oldukça yakışıklı ve karizmatiktir. Paralı asker olmasının yanısıra adaleti savunan biridir. Bu yüzden karşılaştığı olaylarda olayları gözlemler ve sonucu kendine göre sonuçlandırır.

Bölüm Başlıkları;

1.Wall of Glass
2.A Person Falling to Ruins
3.The Promised Room
4.Trade Friends
5.Rain, After That
6.The Window of Genes
7.The Graveyard of Temptation
8.Silence of Icicle
9.Aloof Sky
10.Fragment of Dreams
11.Paradise
12.The Endless Tomorrow

Önceki
Önceki Konu:
Nami SOS!
Sonraki
Sonraki Konu:
Yakumo Tatsu

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: