Ga-rei
Yılı: 2005
Cilt Sayısı: 5
Bölüm Sayısı: 5
Mangaka: Hajime Segawa
Yayınlayan: Kadokawa Shoten

Nimura Kensuke, ender rastlanılan hayaletleri görebilme yeteneğine sahiptir. Bu yetenekten o kadar da memnun değildir. Kendisinin deyimiyle hayatı zindana dönüşmüş bir insandır ancak bir gün Kagura adlı bir kızla karşılaşır ve ondan sonra hayatı tamamen değişir. Artık bu kızla kötülüklerle mücadele ederek ve amacı ne olursa olsun yavaş yavaş da olsa aşık olduğu kızı korumak için elinden geleni yapacaktır ama bilmediği bir şey vardır, Yomi...

Kagura, 9 kuyruklu tilkinin ayrılmış parçası olan güç taşı ile en büyük ve en güçlü canavarını babasından ödünç alarak görevini yapmaya çalışmaktadır. Ancak en büyük düşmanı beyaz saçlı çocuk gözünde diğer taşlardan daha büyük bir parça vardır. Bu çocuğun amacı 9 kuyruklu tilkiyi ortaya çıkararak dünyaya büyük bir kaos yaratmak ve bunun için de Kagura'nın kendi gücünden ve ruhundan yararlanmayı düşünüyordur.

Acaba Kagura, karşısındaki gerçek ile nasıl baş edecektir. Unutamadığı ve kendisini suçladığı taraf olan Yomi'nin...

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: