Gakuen Utopia Manabi Straight!
Diğer İsimleri: Manabi Straight!
Yılı: 2007
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yapımcılar: ufotable

Yıl 2035 doğum oranlarının azlığı nedeniyle öğrenci sayısı azdır ve bu nedenle okullar kapatılıyordur. Fakat özel Seioh lisesinde durum farklıdır.
Inamori Mika okula geç kalmıştır ve o gün 45. Seioh geleneksel yüzme turnuvası vardır. Koşarak yetişmeye çalışırken önüne tuhaf bir kız çıkar ve köprüden yanına atlar. Bu yeni kız Seioh okuluna yeni transfer olan Amamiya Manami'dir. Manami'nin scooterına binerek hızlı bir şekilde okula gelirler ve kaza yaparak havuza dalarlar. Manami ve Mika'nın gelmesi ile yarış başlar ve Manami kazanır. Manami oldukça neşeli ve hareketli bir kızdır ve hemen herkesle kaynaşır ve öğrenci konseyi başkanı olur. Okul arkadaşlarıyla bir çok olaya karışacaktır.


Manami Amamiya -> Enerjik, bitmek bilmeyen neşesi, sevgi dolu bir kişiliği vardır. Yeni okuluna geldiğinde bütün herkesi kendi sevgi ve neşesi ile etkilemeyi başarabilen yegane tek kızdır. Lakabı da Manabi'dir.

Mika Inamori -> Utangaç ve sessiz bir kişiliği olan ve Manabi'den en çok etkilenen kişidir. Genellikle içine kapanık olsa da Manabi sayesinde bunu en alt seviyeye indirebilmektedir.

Mutsuki Uehara -> Neşeli, güleryüzlü ve en iyi arkadaşı Mei ile çok takılan sportif bir kızdır. Sporda çok iyi olmasına karşın hep şakacıdır da. Özellikle Mei'e karşı.

Mei Etoh -> Seçkin, kibar, zengin olan bir kızdır. Aslında havalı olmaktan nefret eden fakat bazı arkadaşlarının zoru ile havalı ve burnu havada olmak zorunda kalan ama bunu çocukluk arkadaşı Mutsuki sayesinde kendine göre arkadaş bulmayı başarabilen düşünceli ve zeki bir kızdır.

Momoha Odari -> Diğer kızlara oranla biraz yalnız takılmayı seven fakat en çok sevdiği işi yaparak fotoğrafçı olmak en büyük hayalidir.

Bölüm Başlıkları:

1.Manami sejiin appears
2.Go Straight
3.Too late on Monday
4.Go with promo
5.The night with just the 2 of them
6.Cinnamon Sugar Raised Happiness
7.Bye bye summer
8.Fight Seira Student Council
9.Our Song
10.Assembled Friends
11."We can see it too"
12.The Sakura-Colored Future

Önceki
Önceki Konu:
Lovely Complex
Sonraki
Sonraki Konu:
Doujin Work

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: