Galaxy Angel
Yılı: 2001
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 26
Yapımcılar: Bandai, Bandai Visual, Broccoli, MADHOUSE

Bir meleğin işi asla, yapılmaz, yürümeye ihtiyaç duyan köpekler vardır, temizlenmeye ihtiyaç duyan odalar, ve yapılması için işin bütün türleri. Pekala, böyle, bir galaksi meleğinin yaşamıdır. Mille Fille'yi karşıla, zamanlardan bir baş belası olan fazla iyimser, sıcak kanlı bir kız, ve çabuk tepki verir (Ama öyle şirindir ki insanların çoğu, dikkat etmez); Vanilya H, sadece onunla konuşulduğunda konuşan utangaç bir kız, ama azimler verdiği emirler onları ileri taşımaktadır; Ranfua Framboise, dış tarafta kuvvetli-arzulanan ve sert, ama gerçekte tamamen ürkektir; Mint Blamanche, sakin, nazik ve gerçekten şirin olduğu, bir bebek yüzü ve kedi kulaklarıyla, tamamen iş bilincine sahiptihr; Ve Citroen'in, hobileri, bir kırbacı taşımayı kapsayan tartışmaya açık olmayab bir kişiliğe sahiptir; güçlü tarafları, füzeleri ateşlemek, ve silahları toplamak.

Milfeulle Sakuraba:

Sakuraba 17 yaşında bir genç kızdır.Sık sık neşeli hareketler sergiler.Çok şanssızdır.İlk işi,plaj pastahanesinde garson olarak çalışırdı.Sonra askeriyede çalışmaya başladı.Çok leziz yemekler pişirir.Yemeklerini pişirmek onun için çok zevklidir.Değerli eşyalarını sakladığı yeri her zaman unutur.Ölümden,başarısız olamktan ve lanetten çok korkar.

Mint Blancmanche:

Mavi saçlı zeki bir kızdır.Değişik kıyafetler giymeyi çok sever.Ailesi çok zengindir.Fakat normal bir hayat yaşamak ister.Bir çift tavşan kulağına sahiptir.

Ranpha Franboise:

Sarışındır.Çin'in geleneklerine ait kırmızı bir giyer.Çok kuvvetlidir ve dövüş sanatı tekniklerini çok iyi bilir.Bir silah veya bir mace(yüze püskürtülünce insanı sersemleten bir kimyasal madde) kullanır.

Vanilla H :

Grubun en genç üyesidir.Hiçbir duygusunun yüzüstüne çıkarmaz ve bazen kafasına kırmızı bir başlık takar.O kırmızı başlık ailesinin simgesidir.Bazen yanında Normad adında bir bebek taşır.Ona dokunulmasını istemez.Konuşmalarında bazı dinsel ögeler vardır.Etrafındaki kişelere emir verebilir.Herkes onu duygusuz olarak bilir fakat tam tersidir.

Forte Stollen:

Samimidir.Büyük göğüsleri vardır.Kalın seslidir.Çocuk gibi kırmızı saçlıdır ve askeri üniformasını ve şapkasını giyer.Hobisi silah biriktirmektir.Çok kuvvetlidir.Fareden çok korkar ve fareye alerjisi vardır.Silahlarını elbisesinin içine saklar.Bölüm listesi:
1 Resort-style Angel Preparation
2 Gamble Milfeulle Sauce
3 Vanilla Flavored Asteroid Trash Stir-Fry
4 Assorted Angel Fruits Shipped Direct
5 Pirate-style School Memory Terrine
6 Forte`s Ruinous Stew and a Dash of Trouble
7 Fun Park Specialties with Chicken Mint Compote
8 Milfeulle`s All-Natural Syrupy Inspection
9 Roast Beef of Lost Technology
10 Rouge-flavored Spring Rolls of Love
11 Gun Shot Bandage Roll Sushi Bowl
12 Glazed Baseball and Negligee
13 The Great Kidnapping Spectacle
14 Downtown Soulfood Oden
15 Lost Item Pot au Feu
16 Grilled Girl in a Box
17 Canned Angel with Gun Turret
18 Monkey Salvage Combo
19 Angel Kiss Gateau de Milfeulle
20 Special Survival Combo
21 Deco Pizza
22 Board Girl Special Secret Friend Roll
23 Pitch Black Laughing Pepper
24 Tear Flavored Missile Rice Bowl
25 Angel Dark Space Chazuke
26 Five Sukiyaki Lunch Boxes
T1 Project G.A. Promo

Önceki
Önceki Konu:
Azumanga Daiou
Sonraki
Sonraki Konu:
Mahoromatic

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: