Galilei Donna
Diğer İsimleri: Galilei Donna: Storia di Tre Sorelle a Caccia di un Mistero, Galilei Donna - Storia di Tre Sorelle a Caccia di un Mistero
Yılı: 2013
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 11
Bölüm Süresi: 25 dakika
Yapımcılar: A-1 Pictures Inc.

Yıl 2061 ve yeni bir buzul çağı dönemi dünyayı yavaşça kaplamaktadır. Bu zamanda yaşayan Galileo’nun torunları üç kız kardeşse bilinmedik bir sebepten bazı kişiler tarafından saldırıya uğrarlar. Tüm bu karmaşanın sonunda suçsuz oldukları halde uluslararası suçlu olarak haklarında tutuklama emri çıkar. Kız kardeşler yapabilecekleri tek şeyin kaçmak olduklarını bildikleri için en küçük kardeş olan Hozuki’nin yaptığı robotla evlerinden uzaklaşırlar. Bu sırada gizemli bir şekilde yaklaşan Anna adlı kadın ise onlara yardım eder. Üç kız kardeşin neden bu duruma düştükleri hakkında tek bildikleri ise Galileo’nun Mirası’dır. Aile olarak tam bir bütünlüğe sahip olamayan bu üç kız kardeş birlik olup bu gizemi çözmek için uzun bir yolculuğa koyulurlar.

Önceki
Önceki Konu:
Karneval (2013)

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: