Gekijouban Gintama: Shin`yaku Benizakura Hen
Diğer İsimleri: Gintama: The Movie, 劇場版 銀魂 新訳紅桜篇, Gintama: The Movie, 劇場版 銀魂 新訳紅桜篇, 银魂剧场版 新译红樱篇
İlk Yayınlanma Tarihi: 2010-04-24
Türü: Movie
Web Sitesi: http://wwws.warnerbros.co.jp/gintama/
Original Work: Kugimiya Rie
Direction: Sugita Tomokazu
Character Design: Sakaguchi Daisuke
Chief Animation Direction: Takamatsu Shinji
Music: Ishida Akira
Animation Work: Yamazaki Takumi

Odd Jobs Gin geçmişte pek çok tuhaf iş üstlendi ve uzaylılar tarafından fethedilmiş ve kolonileştirilmiş feodal bir Japonya merkezli Jack of All Trades ajansı olduğunuzda, Odd Jobs terimi GERÇEKTEN TEK işler anlamına gelir. Ancak OJG'nin kurucusu Sakata Gintoki'nin biraz şüpheli eski samuray geçmişinin gölgelerinden biraz daha fazla şüpheli sır ve yeni bir çift tuhaf iş çarpıştığında, aksiyon o kadar vahşi ve çılgın bir hal alacak ki, sadece bir sinema filmi adaletini yerine getirecek!

Öyleyse, daha önce Japonya'nın en popüler bilim kurgu samuray dizisi olan Gintama'yı görme şansına sahipseniz, destansı bir ölçekte daha fazlasına hazırlanın! Ve daha önce Gintama'yı görmediyseniz, bu, Gintama'nın (dizi) neden adını yapabildiğimiz belli büyük, yeşil bir sürüngenden bu yana Yükselen Güneş Ülkesi'ni vurmak için en sıcak şey olduğunu hızlı ve kolay bir şekilde tanıtmanızdır. ' t Bazı ihtilaflı avukatlar nedeniyle kullanmayınız!

OJG'nin küçük yarısı inatçı bir teröristi izleme görevini üstlenirken, ortağın gümüş saçlı züppesi belli bir kılıcı ararken oturun, kemerlerinizi bağlayın ve çok sıkı veya daraltıcı bir şey giymediğinizden emin olun. yandan bölünecek kadar aptalca Gintama - The Movie!

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: