Gekijouban Hagane no Renkinjutsushi: Shambala o Yuku Mono
Diğer İsimleri: Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shambal
Yılı: 2005
Türü: Film
Yapımcılar: Aniplex, BONES, Dentsu, Enix, MBS, Nippan, Shochiku, Square Enix, T2 studio, TBS

Elric kardeşler iki dünya arasında kalarak bölünmüşlerdir. Edward Münih'e savaşın olduğu dönemlere yani 1923 yıllarına gitmiştir. Ve simya gücünü kaybetmiştir. Edward'ın çabası yaşadığı şehre geri dönmek ve Alphonse'ye gelişen teknolojiyi kullanması için yardım etmektir. Bununla birlikte çabaları başarısız olmuştur. Almanya'dayken Edward kendi kardeşine benzer biriyle tanışır ve beraber araştırma yaparlar, ayrıca Roman bir kızla tanışır. Roman kızın insanların geleceklerini görebilme gibi bir yeteneği vardır ve gizli bir örgütte bu gücü kullanmak için kızın peşindedir.

Ed'in diğer yaşadığı dünyadaki yakınları Winry, Alphonse vs hep onun geri gelmesini beklemiş ve yıllar geçmiştir. Alphonse simyada kendisini eskisine göre daha çok geliştirmiş ve abisini bulmak için hâlâ çaba sarfetmektedir.

Edward diğer dünyadan kendi dünyasına bir geçiş yolu bulmuştur. Edward ve Alphonse diğer ve kendi dünyaları arasında bazı olaylar sonucu gidip gelmektedir. Büyük bir geçiş vardır. Acaba Edward ve Alphonse bir araya eskisi gibi gelebilecekler midir?

Önceki
Önceki Konu:
Xabungle Graffiti

Yapılan Yorumlar

cozette13
cozette1325 Temmuz 2013

süper gerçektennn !!!!!!!!! 10 numara!!!!Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: