Global Garden
Yılı: 2001
Bölüm Sayısı: 40
Mangaka: Hiwatari Saki
Yayınlayan: Hakusensha

Hikâye 1954 yılında Princeton, New Jersey'de başlıyor. Albert Einstein keşfettiği izafiyet teorisi yüzünden pişmanlık duymaktadır. Çünkü bu teori üzerine atom bombası icat edilmiş ve binlerce insanın acı çekmesine sebep olmuştur.
Einstein, Hikaru ve Haruhi adında rüyalarında geçmişi ve geleceği görme yeteneği olan iki çocukla tanışır. Onlara atom bombasının etkilerini ve Yggdrasil'i (yaşam ağacı)nasıl öldürdüğünü anlatır.
Hikaru ve Haruhi, gelecekte bir kızın özel güçleriyle bu ağacı iyileştireceğini keşfeder. Einstein, çocuklara yaşlanmalarını önleyecek olan ilaçlar verir. Böylece kızla tanışabileceklerdir. Einstein ilaçları verdiğinin ertesi günü ölür.
2005 yılında Tokyo'da Hikaru, aradıkları kızı bulur. Ancak aradıkları kız, Ruika, akıl hastanesindeki annesini mutlu etmek için uçak kazasında ölen erkek kardeşi Masato gibi davranmaktadır.

Önceki
Önceki Konu:
Savage Garden
Sonraki
Sonraki Konu:
Kuroshitsuji

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: