Gokusen - Anime Manga Türkiye
Gokusen
Diğer İsimleri: Gokusen 2
Yılı: 2005
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 10

Kurogin lisesindeki 3D sınıfı oldukça yaramazdır ve okul müdür yardımcısı Sawatari Goro bu sınıfı adam edecek bir öğretmen ayarlar fakat bulduğu öğretmen yerine rüzgar yüzünden Yamaguchi Kumiko'nun dosyası ile değiştirilir. Bu sırada yankumi küçük çocuklara öğretmenlik yapmaktadır ve pekde başarılı değildir. Kurogin lisesindeki işi kabul eder, Okula gittiğinde Goro ile karşılaşınca oldukça şaşırır Goro'da onu beklemiyordur ama onun diğer 3D sınıfındaki başarısı yüzünden orada öğretmenlik yapmasına ses çıkarmaz ve Oedo yakuza ailesinin varisi olduğunu sır olarak saklamaktadır. Şimdi Yankumi'nin diğer 3D sınıfından daha yaramaz bir sınıfı olmuştur. Onların güvenini kazanabilecek mi?

Yapım Jenerik:
Müzik: Michiru Oshima
Orjinal Manga: Kozueko Morimoto
Yayıncı: NTV
Müzik Yapımcılığı: Pony Canyon
Yapımcılık: NTV

Oyuncular:
Jin Akanishi - Hayato Yabuki
Kazuya Kamenashi - Ryu Odagiri
Keisuke Koide - Kosuke Hyuuga
Mokomichi Hayami - Hikaru Tsuchiya
Teppei Koide - Keita Takeda
Yukie Nakama - Kumiko "Yankumi" Yamaguchi
Jun Inoue - Ginji Kurokawa
Katsuhisa Namase - Goro Sawatari (Kurogin Gakuen Yardımcı müdür)
Ken Kaneko - Tetsu Asakura
Ken Utsui - Ryuuichiro Kuroda
Otoha - Hitomi Hakucho
Shinji Uchiyama - Minoru Tatsukawa
Fuyuki Moto - Takashi Kameyama
Kenji Anan - Kozo Wakamatsu
Magii - Shinji Inomata
Mikihisa Azuma - Seiga Baba
Shosuke Tanihara - Takuma Kyuujou
Tomohiro Waki - Teruo "Kuma" Kumai
Toshiya Saki - Taichi Inuzaka
Yukiko Ikeda - Sayuri Wanibuchi
Bölüm Başlıkları:
01 Highschool is a once in a lifetime experience, do not waste it! ...that fiery zeal teacher has returned!
02 A person's strength is not decided through one's power, there's a much more important thing within.
03 You guys are my most important students!! I will not desert you
04 My life, don't compare it to others!
05 What's important, is the strength of your heart!!
06 Think more about your parent's feelings!!
07 Face your life seriously
08 -
09 Father and Son's Bond of Tears
10 Be Proud to Graduate!! Yankumi and Class 3-D, Tears of Separation

Önceki
Önceki Konu:
Gokusen
Sonraki
Sonraki Konu:
Gokusen

Yapılan Yorumlar

ninja_x
ninja_x28 Ağustos 2007

Yukarda tanıtılan live action GOKUSEN'in 2.sezonu.İlk sezon tanıtımı burda var mı bilmiyorum.Neyse ben direk buraya yazayım.İki sezonun da tümünü seyretmiş biri olarak şunu söyleyebilirim;Her iki sezon da ayrı ayrı iyi,komik vs vs. Ama Matsumoto jun,oguri shun'lu ilk sezonu seyredip sonra 2.sezonu seyredince,2.sezon yeni birşey söylemiyor (hatta yeni karakterleri tanıdıktan sonra,aptal lise gençliğinin kavgalarını tekrar tekrar seyretmek insanı bayıyor). YANKUMİ'nin hatrına seyrediliyor.
Bir de tabi oyuncular var: İlk sezondaki Matsumoto Jun ARASHİ adında "boy band" diyebileceğimiz bir müzik grubunun üyesi,İkinci sezondaki Akanashi'yle diğer başroldeki-adını unuttum hihi-KAT-TUN adlı yine boy band mensubları. Hatta bildiğim kadarıyla iki grup ta aynı şirketten çıkmış piyasaya.
Mangasını tam olarak bitirmedim,animesini bir türlü bulup seyredemedim ama dramasını harika olduğunu söyleyebilirim sanırım.

elune
elune12 Ekim 2007

ben yalnızca ikinci sezonu izleyebildim, bence eğlenceliydi ama düşününce 1. sezonda herhalde böyledir diyorum. yani sonuçta iki sezonda da korkunç bir sınıııf ve adam edilmesi gereken öğrenciler var. neyse 2. sezonlda başrollerden biri akanashi jin diğeri kamenashi kazuya ikisi aynı gruba -KAT-TUN'a-dahiller. ama kamenashi kazuyanın oyunculuğu güzel, kendini seyrettiriyor bence :))

ocean91
ocean9111 Ekim 2008

adı kamenashi kazuya xDxD kattun daki baş karakterlerden biri(dieri de jin) bu ikinci sezonun tanıtımı ama bence ilk sezon çok daha güzeldi. Yani ikinci sezo biraz bayat geldi bana ilk sezondaki oyunculuklar, kişiler ve de konu daha orjinaldi daha güzeldi ama ikinci sezondaki ilk 6 bölm zaten ilk sezonunkinin aynısıydı. Bir de her bölümde bir kavga xD var xD yani böle başta bizim elemanımız yener ama sonra çok kişi üzerine çullanır onları da yenerken arkadan saldırılır ve böylece kahramanımız yenilir xD muhtemelen ağzının kenarında bir morluk vardır xD hiç birinin yüzünün dağıldığını görmedim. xD en kötüsünden dudağı bir tarafı patlar, yanağında hafif bir morluk vardır xDxD neyse ben seviyorum gokusen i xD bunca şeyden sonra xD ilk sezon bnei çok güldürmüştü xD

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: