Gokusen 2
Yılı: 2005
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 10
Yapımcılar: NTV

Yamaguchi Kumiko, Shirokin Gakuen Lisesi'nde 3-D sınıfını mezun ettikten yaklaşık altı ay sonra okul kapanır. Bunun üzerine Kumiko kendine yeni bir iş bulur. Bu defa küçük çocuklara öğretmenlik yapacaktır. Tabii onun eğitim tarzı bu küçük çocuklar için pek yararlı değildir. Bir süre sonra Kumiko'nun eski Shirokin Gakuen Lisesi'nde müdür yardımcısı olan Sawatari Goro'nun yine müdür yardımcısı olarak çalıştığı yeni okulu olan Kurogin Gakuen Lisesi'ne atandığı haberi gelir. Ve yine 3-D sınıfında ve yine haylaz öğrencilerle dolu olan sınıfta sınıf öğretmeni olur. Müdür yardımcısı Goro, Kumiko'nun bu okulda olmasından rahatsız olsada 3-D sınıfındaki haylaz öğrenciler yüzünden onun kalmasına ses çıkarmaz. Kumiko ise yine zorlu bir dönem geçireceğini anlayıp 3-D sınıfının kimin tarafından yönetildiğini bulup onun güvenini kazanmaya çalışmak için yine kolları sıvar. Bu sırada elbette ki Oedo Yakuza ailesinin varisi olduğunu herkesten saklamaya çalışır.

Sınıfa girer girmez, okula sürekli gelmeyen birinin olduğunu anlayan Kumiko, kendisini zorlu bir dönemin beklediğini hemen anlar. Ancak şimdiye kadar hiçbir şey onu durdurmamış, bir daha da durduramayacaktır. Odagiri Ryu, kısa süre önce arkadaşlarıyla bir sebepten kavga etmiştir ve o gün okula gelmeyi bırakıp bir barda çalışmaya başlamıştır. Ne var ki bu bar pek de tekin bir yer değildir. Kumiko, onu en iyi arkadaşı olan Yabuki Hayato ile barıştırmak için elinden geleni ardına koymaz, ancak bu pek de kolay olmayacaktır. En sonunda bunu başardığında ise, bu ikilinin başının tatlı belaları olacağı artık kesindir.
Bölümler:

01 Highschool is a once in a lifetime experience, do not waste it! ...That zealous teacher has returned!
02 A person's power is not decided by his physical strength, there's a much more important thing within.
03 You guys are my one-and-only students!! How can I desert you?
04 Don't compare your life with someone else's!
05 What's important is the strength of your heart!!
06 Think more about your parents' feelings!!
07 Think seriously about your life
08 I will always be your teacher
09 Father and son's bond of tears
10 Be proud to graduate!! Yankumi and Class 3-D, tearful goodbye


Aldığı Ödüller:

44. Televizyon Drama Akademi Ödülleri: En İyi Drama
44. Televizyon Drama Akademi Ödülleri: En İyi Aktris - Nakama Yukie
44. Televizyon Drama Akademi Ödülleri: En İyi Yardımcı Aktör - Kamenashi Kazuya

Önceki
Önceki Konu:
Gokusen
Sonraki
Sonraki Konu:
My Boss, My Hero

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: