GUNSLINGER GIRL
Yılı: 2002
Mangaka: Aida Yu
Yayınlayan: Media Works

Henrietta'nın ailesi öldürülüp kendisine tacavüz edilmesiyle intihar ederek yaşamına son vermek ister fakat çocukları bir şekilde makineleştirip beyinlerini yıkayarak kurataran bir şirket vardır. Aynı zamanda suikastçi olarak yetiştirilip kötü insanları öldürmek için eğitim alır. Ve Henrietta'nın eğitimcisi "yaşamak istiyor musun?" deyip "evet" cevabını alan Mr.Jose bundan sonra onu kardeşi gibi sevecek, birlikte olacaklardır.

"FRATELLO" aynı zamanda MR.Jose (Henrietta'nın Eğitimcisi) bu kelimeyi Büyük Erkek Kardeş ile küçük kız kardeş olarak da adlandırmıştır.Önceki
Önceki Konu:
GOLGO 13
Sonraki
Sonraki Konu:
Innocent W

Yapılan Yorumlar

Kirika
Kirika22 Ekim 2008

İlk anime ile tanışmıştım ve mangası var mı? Diye baktım ki hemen okumaya başladım. Kısacası hayran kaldım. HEle ki Triela'ya olan hayranlığım gün geçtikçe artı ve daha çok arttı. Devamının olmadığını düşünerek bırakmıştım fakat bir ara devam ettiğini görerek hemen tekrar okumaya ve daha çok hayran kalmaya başladım. Açıkçası yeni cyborg olan Petra arkadaşımızında gelmesi ile herşey renklendi. Kesinlikle okunması gereken bir manga. :)

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: