.hack//SIGN
Diğer İsimleri: hack sign, hack//SIGN
Yılı: 2002
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 26
Yapımcılar: Bandai, Bandai Visual, Bee Train, CyberConnect2, Yomiko Advertising

Amist yakın gelecekte en popüler online oyun olur. Oyunu oynamak isteyen kişiler karakter seçer, amaç oyundan zaman dolmadan çıkmaktır. Bu oyun dünyası Rpg dünyası olarak kurulmuştur. Oyun tarafından, oyun içine canavarlar yerleştirilir. Karakterler bu dünyada zindana atılabilirler. Tsukasa oyunda bir ev müstakilidir. Oyunda çok gizemli bir karakterdir. Tsukasa'nın önüne devamlı garip olaylar çıkar. Tsukasa'yı bir şey çağırır. Bunun ne olduğunu bulur. O bir "Alacakaranlık anahtarı"dır. Çok nadir bulunan bir nesnedir. Tsukasa oyunda başka bir karakterlerle tanışır. Onlara dostça davranır. Gerçek hayatta birbirleriyle hiç yüz yüze konuşmamışlardır. Subaru ile Silver Knight of The Crimson, delil aramak için oyuna devam ederler. Tsukasa bütün bu olanları ve "Alacakaranlık Anahtarı"nı seyir defterine kayıt eder. Bu arada Bear, Mimiru ve BT Tsukasa'nın arkadaşları, Tsukasa'ya yardım eder. Ona bu olayların oluşunu anlamasına yardım eder. Tsukasa onların yardımıyla gerçek dünyaya dönebilir.


Tsukasa:

Tsukasa'nın gerçek hayattaki yüzü:[gerçek hayattaki adı An Shouji'dur)


Subaru:Subaru'nun gerçek hayattaki yüzü:(gerçek hayattaki adı Mariko Misono'dur.)Bear:Bear'ın gerçek hayattaki yüzü:(gerçek adı Ryo Sakuma'dır)Mimiru:Mimuru'nun gerçek hayattaki yüzü:(adı bilinmiyor)BT:BT'nin gerçek hayattaki yüzü:(adı bilinmiyor.)Bölüm listesi:

1.Role Play
2. Guardian
3. Folklore
4. Wanted
5. Captured
6. Encounter
7. Reason
8. Promise
9. Epitaph
10. Compensation
11. Party
12. Entanglement
13. Twilight Eye
14. Castle
15. Evidence
16. Depth
17. Conflict
18. Declaration
19. Recollection
20. Tempest
21. Despair
22. Phantom
23. The Eve
24. Net Slum
25. Catastrophe
26. Return

Önceki
Önceki Konu:
Tokyo Underground
Sonraki
Sonraki Konu:
X

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: